امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 8297
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
چاپ این نوشته
Share
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نطنز خبر داد:

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نطنز گفت: گروهی از خبرنگاران کشور آلمان به منظور بازدید از جاذبه های گردشگری و آثار دیدنی شهرستان وارد شهرهای نطنز و بادرود شدند.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان نطنز “نطنزنا” به نقل از ایمنا، حسین یزدان مهر رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نطنز گفت: صبح امروز گروهی از خبرنگاران کشور آلمان با حمایت معاونت گردشگری کشور به منظور بازدید از جاذبه های گردشگری و آثار دیدنی شهرستان وارد بادرود و نطنز شدند.
وی افزود: این گروه توریست آلمانی در مدت اقامت کوتاه خویش از مسجد جامع متعلق به سال ۴۰۷ هجری قمری و بقعه شیخ عبدالصمد نطنزی عارف سده هشتم هجری بازدید به عمل آوردند.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نطنز گفت: گروه ۱۰ نفره خبرنگاران آلمانی نیز از روستای تاریخی و منحصر به فرد ابیانه و همچنین اکو کمپ نمونه گردشگری متین اباد بادرود دیدن کردند.
وی افزود: این هئیت پس از بازدید از جاذبه های گردشگری شهرستان، راهی اصفهان شدند.
یزدان مهر خاطر نشان کرد: این گروه خبرنگار آلمانی درباره هدف از سفر این افراد به کشور ایران را چاپ گزارشات و مقالاتی همراه با عکس از جاذبه های گردشگری شهرهای ایران از جمله کمپ گردشگری متین آباد بادرود، ابیانه و نطنز بیان کرده که قطعا این کار باعث جذب گردشگران آلمانی به ایران خواهد شد./

فاتح در تاریخ ۱۷ام ، خرداد ۱۳۹۳:

اگه قرار باشه بیان و اماکن دیدنی و تاریخی آماده بازدید نباشه چه فایده داره ؟ من عقیده دارم باید طوری برنامه ریزی کنیم تا هر مهمان خارجی که میاد فرهنگ ما رو بعنوان سوغات با خودش ببره .انشاءا…

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها