امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 7960
تاریخ انتشار: ۸:۳۳ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۳/۹
چاپ این نوشته
Share
حاشیه همیشگی جشن‌های فارغ التحصیلی

در یک اقدام بی سابقه و آن هم در داخل دانشگاه، جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده منابع طبیعی ارومیه با انتخاب شایسته ترین دختر این دانشکده برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان نطنز “نطنزنا” به نقل از نسل برهان، بنابر اخبار شنیده شده از دانشگاه ارومیه، چند روز قبل در دانشکده منابع طبیعی این دانشگاه جشن فارغ التحصیلی ورودی های ۸۹ رشته های جنگلداری و مرتع و آبخیزداری برگزار گردید که با حاشیه هایی همراه بود.

این مراسم با حضور ریاست دانشکده منابع طبیعی، معاونت اداری و مالی دانشگاه، کارشناس معاونت فرهنگی و مسئول انجمن های علمی، اساتید دانشکده، دانشجویان و همچنین خانواده جمعی از دانشجویان برگزار گردید و کارگردانی این مراسم نیز توسط یکی از اساتید گروه تئاتر دانشگاه انجام شد.

مراسم با سخنرانی رئیس دانشکده، اجرای زنده موسیقی، پخش کلیپ هایی از دوران بچگی دانشجویان و … همراه بود و در پایان مجری جشن فارغ التحصیلی راهی پشت تریبون شد تا دم از مغرور ترین و خوش تیپ ترین دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده منابع طبیعی ارومیه و کسب جایزه[!] توسط آنان بزند.

کمی نگذشته بود که با تشویق های حضار خوشتیپ ترین، شوخ ترین، درسخوان ترین و مسئولیت پذیرترین دختر و پسر فارغ التحصیل به بالای سن رفتند تا جوایزشان[!] را دریافت کنند که جایزه خوشتیپ ترین دانشجو به یکی از دانشجویان دختر اختصاص یافت!

این مراسم هم تمام شد اما انگار خواب بودن نهادهای مسئول تمامی ندارد!12

فاتح در تاریخ ۹ام ، خرداد ۱۳۹۳:

کسی که در وقت یاری رهبرش در خواب باشد، زیر لگد دشمن بیدار می
شود . امام علی (علیه السلام)
این همه مقام معظم رهبری از فرهنگ فریاد می زنند اما گویا “نرود میخ آهنین در سنگ”
آقا یا خانم نطنز نا نترس بیدار میشیم وقتی بیدار میشیم که …
ما با این ” فرهنگ سازان نیاز به شبکه های خارجی نداریم .
“اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم”

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها