امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66540
تاریخ انتشار: ۲:۵۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
چاپ این نوشته
Share
فرمانده انتظامی نطنز خبر داد:

فرمانده انتظامی نطنز گفت: به دلیل ورود جدی نیروی انتظامی به موضوع کشف کالاهای قاچاق برای حمایت از تولیدات ملی، امسال اقدامات خوبی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرهنگ مرتضی هادیان پیش از ظهر امروز در نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه شهرستان که در مرکز فرماندهی برگزار شد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: نیروی انتظامی شهرستان در روزهای گذشته با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در کمتر از یک ساعت تعداد چهار معتاد پرخطر را دستگیر و مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین را کشف کرد و متهمان را بازداشت و تحویل مراجع قضائی داد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز با بیان این که پلیس برای حفظ منزلت اجتماعی مردم و جلوگیری از هنجار شکنی ها هر اقدامی را لازم بداند انجام می دهد، افزود: کشف اقلام مسروقه از قبیل سه دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک، تعدادی لوازم خانگی، رادیو و دیگر لوازم سرقتی در این طرح کشف و ظبط شد.

وی همچنین از افزایش ۵۰۰ درصدی کشف کالای قاچاق از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: خوشبختانه به دلیل ورود جدی نیروی انتظامی به موضوع کشف کالاهای قاچاق برای حمایت از تولیدات ملی، امسال اقدامات خوبی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا انجام شده است.

هادیان با اشاره به رشد پنج برابری کشف کالای قاچاق در سال جاری در سطح شهرستان، تصریح کرد: از لحاظ ریالی این کالاها معادل ۱۲ میلیارد ریال ارزش داشته است.

وی اضافه کرد: بر طبق اسناد و آمارها در بحث دستگیر شدگان قاچاق کالا با رشد ۵۰ درصدی نسبت به سال گذشته روبرو بوده اییم و این نتیجه تلاش های فراوان این نیرو با همکاری مردم و دستگاه های مربوطه بوده است.

فرمانده انتظامی نطنز بیان کرد: در حوزه طرح های پیشگیری از آسب های اجتماعی رشد ۲۰ درصدی طرح های اجرایی در قالب طرح های محله محور را داشته ایم که موجبات رضایت مردمی را فراهم کرده است.

وی خاطرنشان کرد: از عموم مردم می خواهیم تا با ارائه گزارش، موارد مشکوک را به منظور مقابله با هنجارشکنان و ناقضان قانون در سطح شهرستان به پلیس اطلاع دهند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها