امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66523
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
چاپ این نوشته
Share
در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی نطنز مطرح شد؛

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: متاسفانه با وجود بار سنگین مسئولیت این نیرو ها از لحاظ اقتصادی و رسیدگی مالی مظلوم واقع شده اند و من به عنوان نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی این مژده را می دهم که این کمیسیون به حد پیگیر مطالبات این عزیزان و ارتقا سطح تسهیلات به آنان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور مسئولان شهرستان نطنز در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

نیروی انتظامی با کوله باری از تجربه و تخصص به روز پناه مردم شده است

امام جمعه نطنز در این مراسم اظهار کرد: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی که باید همه چیز در مدار مطلوب و مناسب قرار گرفته باشد نیروی انتظامی با کوله باری از تجربه و اعتقاد و تخصص به روز، ملجأ و پناه و نیروی قابل اعتماد مردم است.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: بسیاری از شهدای نیروی انتظامی در گمنامی برای حفظ و دفاع از مرزهای میهن و امنیت کشور عزیز ایران به شهادت می رسند و این شهدا بی شک پشتوانه بزرگ معنوی برای کشور ما و نیروهای نظامی هستند.

وی تصریح کرد: دشمن با همه توان و تجهیزات خود در مقابله با ما ناکام ماند، هر کس در مسیر خدا بیاندیشد و عمل کند دست خدای عالم پشت سر او خواهد بود و ما این را به وضوح دیده و می بینیم .

امام جمعه نطنز گفت: بدخواهان انقلاب، سلطنت طلب ها، منافقان داخلی و برخی کشورهای مرتجع منطقه به خیال باطل خود امروز که ما در اوج اقتدار هستیم در پی براندازی نظام برآمده اند و این ها از روز نخست از هیج تلاشی برای شکست آزادگی این ملت فرو گذار نکرده اند.

وی بیان کرد: البته ما ممکن است از دست غرب رهایی یابیم اما باید مراقب غرب زدگان و دست پروردگان غرب که در پی اشرافی گری و تجمل گرایی و راحت طلبی هستند باشیم.

حجت الاسلام امینی تاکید کرد: آنچه باعث شده تا دشمن نتواند به اهداف خود دست یابد اهداف و آرمان های امام راحل، سکان داری رهبر معظم انقلاب و همچنین وجود ملتی صبور، غیور، عاشورایی و نیروهای مسلح معتقد به مهدویت و عاشورا بوده است که با امیدی زنده و حقیقی دشمن را در هر میدانی با شکست روبرو کرده اند.

وی ادامه داد: امروز در دنیا، جبهه ای به عنوان جبهه مقاومت شکل گرفته است که به لطف الهی هیچ نیرویی قدرت مقابله با او را نخواهد داشت و در فراتر از قاره آسیا جبهه مقاومت سربلند و پیروز و شاداب و زنده است و شکست استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی ماحصل پیروزی این مقاومت خواهد بود.

 

کمیسیون امنیت ملی مجلس مطالبات نیروی انتظامی را پیگیری می کند

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در این مراسم اظهار کرد: نیروی انتظامی ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی و وضعیت منطقه یکی از دشوارترین کارها و بار مسئولیت سنگین و طاقت فرسایی را در دفاع از امنیت به عهده دارد و با وجود این مشکلات و بحران ها، کشور ما با وجود این نیرو به جزیره امن بدل شده است.

مرتضی صفاری نطنزی افزود: مردم ما خوشبختانه به نیروی انتظامی اعتماد و علاقه دارند و دشمنان ما اگر این روزها حرکات ایذایی انجام می دهند نه از باب احساس ضعف ما که از جهت ترس و نگرانی از قدرت گرفتن ما در منطقه است که اقدام مذبوحانه اخیر در رژه نیروهای ارتش در اهواز نمونه بارز آن بود.

وی تصریح کرد: متاسفانه با وجود بار سنگین مسئولیت این نیرو ها از لحاظ اقتصادی و رسیدگی مالی مظلوم واقع شده اند و من به عنوان نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی این مژده را می دهم که این کمیسیون به حد پیگیر مطالبات این عزیزان و ارتقا سطح تسهیلات به آنان خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در خصوص مطالبات شهرستان در مورد مشکلات نیروی انتظامی نیز پیگیری های داشته ام که امیدوارم فرمانده نیروی انتظامی نیز در این موضوع همکاری کرده تا مطالبات نیروی انتظامی شهرستان به گوش مسؤلان ذی ربط برسد.

 

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها