امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66494
تاریخ انتشار: ۹:۴۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۸
چاپ این نوشته
Share
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود خبر داد:

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود گفت: بر اثر این حادثه که خاور از روی پل در محدوده روستای جزن نطنز به پایین سقوط می کند، راننده خاور به همراه یک تبعه افغانی کشته و چهار نفر مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی کفاشی صبح امروز در گفتگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: ساعت هفت صبح امروز یک شنبه هشتم مهرماه خبر برخورد خاور با کامیون به مرکز فوریت های پزشکی دریافت و به سرعت نیروها به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود با بیان این که این حادثه در بزرگراه کاشان به نطنز و در کیلومتر ۱۵ پایگاه امداد و نجات هلال احمر بادرود رخ داد، افزود: بر اثر این حادثه که خاور از روی پل در محدوده روستای جزن نطنز به پایین سقوط می کند، راننده خاور به همراه یک تبعه افغانی کشته و چهار نفر مصدوم شدند.

وی تصریح کرد: مصدومان این حادثه پس از رها سازی توسط عوامل امدادی هلال احمر بادرود و نطنز به بیمارستان خاتم الانبیا ( ص) نطنز منتقل شدند.

کفاشی با بیان این که علت وقوع حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی است، خاطر نشان کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر بادرود و نطنز و همچنین نیروی انتظامی و پلیس راه از عواملی بودند که در محل حادثه حاضر شدند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها