امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66485
تاریخ انتشار: ۲:۳۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۶
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز با بیان این که رای نمایندگان به این طرح رای به خلاف مصالح ملی بود، گفت: این اقدام مجلس به عنوان یک سند در اذهان ملت می ماند و آیندگان قضاوت خواهند کرد که چگونه نمایندگان وضعیت گردش مالی در کشور و هزینه شدن پول در نهادهای انقلابی که غرب آن ها را تروریست می داند، در اختیار تروریست پرور ها قرار داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن گرامیداشت روز سالمند، اظهار کرد: به فرموده پیامبر بزرگ اسلام برکت در وجود سالخوردگان است و هرکس آن ها را مورد تکریم قرار دهد در روز قیامت با ایشان همنشین خواهد شد.

حجت الاسلام روح الله امینی روز آتش نشان را به فعالان عرصه آتش نشانی تبریک گفت و با گرامیداشت یاد و نام شهدای آتش نشان، تلاش در این عرصه را ناشی از خدمت خالصانه و بی منت به مردم در اتفاق های گوناگون دانست.

وی با اشاره به رویدادهای اخیر در سطح بین الملل، گفت: امروزه آمریکا چه بخواهد و چه نخواهد در سطح بین الملل منزوی و شکست خورده است، گرچه رئیس جمهورش به پیشرفت ها در دوران ریاست جمهوری اش اشاره می کند، اما این حرف ها با تمسخر سران کشورهای دنیا همراه شده است.

خطیب جمعه نطنز راز پیروزی ملت ایران در این جنگ اقتصادی و روانی را مقاومت دانست و بیان کرد: مقاومت همواره به عنوان یک نقطه امید و قابل اتکا برای جبهه مستضعفین و مسلمانان و یک کابوس برای یزیدیان زمان است.

وی اضافه کرد: اگر کسی به خاطر خداوند و پیاده کردن احکام الهی مقاومت کرد، کید و نقشه دشمنان به وی ضرر نمی رساند، این یک وعده صادق الهی است و در تمامی موضوعات از جمله موضوعات سیاسی و اقتصادی نیز حکم می کند.

حجت الاسلام امینی ادامه داد: امروزه دشمن بیش از یک جنگ و فشار اقتصادی، یک جو روانی را برجامعه حاکم کرده است و این جو از داخل نیز حمایت می شود، اما اگر کار دست کاردان باشد و همت برای استفاده از ظرفیت های داخلی بالا رود نه جنگ اقتصادی و نه جنگ روانی هیچ تاثیری در زندگی مردم نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: مقاومت به این معنا نیست که مدیریت کار دست انسان های نادان، زر اندوز، اشرافیگر، تنبل و بی درد باشد و آن ها کاری برای اصلاح امور انجام نداده و ما هم بخواهیم دست روی دست گذاشته و به عبارتی با صبر و مقاومت بخواهیم اوضاع سامان یابد و ما پیروز شویم.

امام جمعه نطنز تاکید کرد: امروزه مقاومت اسلامی در جمهوری اسلامی با زنده نگه داشتن روحیه مطالبه گری در چارچوب قانون و پس زدن تفکرات جناحی معنا می شود، مردم باید طوری عمل کنند که مسئولان فکر نکنند که ارباب ان ها هستند و باید این روحیه را تا وقت گره گشایی از مشکلات حفظ کنند.

وی به موضوع تصویب معاهده fatf در مجلس اشاره کرد و افزود: با توجه به فرمایش های رهبر معظم انقلاب در مورد معاهدات استعماری، احساس می شد که مجلس موضوع تصویب این معاهده را از دستور کار خارج کند ولی متاسفانه بدون اطلاع قبلی در مجلس مطرح و تصویب شد.

حجت الاسلام امینی تصریح کرد: مردم نسبت به تمام مسائل آگاهی دارند ولی تا نقدی در مورد معاهده fatf که تمام تراکنش های مالی را در اختیار دشمن قرار می دهد تا بر اساس آن تصمیم بگیرند، انجام می شود می گویند شما از این معاهده چیزی نمی فهمید.

وی با بیان این که رای نمایندگان به این طرح رای به خلاف مصالح ملی بود، خاطر نشان کرد: این اقدام مجلس به عنوان یک سند در اذهان ملت می ماند و آیندگان قضاوت خواهند کرد که چگونه نمایندگان وضعیت گردش مالی در کشور و هزینه شدن پول در نهادهای انقلابی که غرب آن ها را تروریست می داند، در اختیار تروریست پرور ها قرار داده می شود.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها