امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66482
تاریخ انتشار: ۱:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۶
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود: برخلاف جو رسانه ای غربی ها مردم همچنان پای نظام و انقلاب ایستاده اند و از قدرتی که به برکت خون شهدا و ایثارگران در طول انقلاب اسلامی به وجود آمده است دفاع کرده و دین خود را نسبت به خون شهدا ادا کرده و خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: عمل صالح، جامعیت نهضت کربلا، رهبری امام معصوم و حق محوری از جمله شاخصه هایی بود که باعث ماندگاری قیام عاشورا و اهداف آن بعد از حدود ۱۴ قرن شده است.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی افزود: حادثه تروریستی اهواز بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان مردم ایران که خود همواره بر طبل دفاع از حقوق بشر می زنند را نشان داد، تروریست ها و کشورهای حامی غربی و مرتجع منطقه ای آن ها بدانند که این ترقه بازی ها ملت ایران را از راهی که می رود منحرف نخواهد کرد و خواب آن ها برای نابودی نظام و انقلاب تعبیر نخواهد شد و غلطی نخواهند کرد.

وی تاکید کرد: ملت، دولت و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی نمی گذارند خون شهدای حادثه تروریستی اهواز پایمال شود و به زودی جمهوری اسلامی پاسخی سخت به این اقدام ددمنشانه و کوردلانه خواهد داد.

خطیب جمعه نطنز روز آتش نشانی را به تمام آتش نشانان تبریک گفت و بیان کرد: کسانی که در این عرصه عاشقانه و دلسوزانه کار می کنند گاهی جان خود را برای نجات دیگران به خطر می اندازند، کما این که ایثارگری و جانفشانی های آتش نشانان در چند سال اخیر در ماموریت های مختلف خود موید سختی کار و عشق و علاقه در آن است.

وی نهم مهرماه روز سالمند را گرامیداشت و با تاکید بر ضرورت تکریم سالمندان در جامعه، گفت: سالمندی نیز یکی از مراحل زندگی است که توجه به آن مورد تاکید پیامبر اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع) بوده است و جا دارد از اداره بهزیستی شهرستان و بخش به خاطر اجرای برنامه های تکریم و همچنین توجه و تذکر به مسئولان برای مناسب سازی قدردانی کرد.

حجت الاسلام قاسمی با اشاره به برگزاری شب خاطره هفته دفاع مقدس در حضور رهبر معظم انقلاب، ادامه داد: معظم له در این دیدار بر لزوم فیلم سازی برای معرفی قهرمانان جمهوری اسلامی در جای جای دنیا تاکید کردند و برای این که جهان باید عظمت قهرمانان را بداند این مهم را ضروری دانستند.

وی ضمن قدردانی از سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل، این سخنان را از موضع قدرت جمهوری اسلامی دانست و افزود: امروزه ایستادگی در برابر دشمنان نظام و انقلاب که هدف اصلی خود یعنی براندازی را آشکارا بیان می کنند از اوجب واجبات است.

وی خاطر نشان کرد: برخلاف جو رسانه ای غربی ها مردم همچنان پای نظام و انقلاب ایستاده اند و از قدرتی که به برکت خون شهدا و ایثارگران در طول انقلاب اسلامی به وجود آمده است دفاع کرده و دین خود را نسبت به خون شهدا ادا کرده و خواهند کرد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها