امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66461
تاریخ انتشار: ۱:۱۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۳
چاپ این نوشته
Share
با حضور وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

وزیر ارتباطات گفت: از دیرباز این شهرستان از لحاظ ابعاد مختلف گردشگری زبانزد بوده است و لازمه بهره برداری از آن ها توسعه زیر ساخت های ارتباطی در شهرستان است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد جواد آذری جهرمی که پیش از ظهر امروز میهمان مردم و مسئولان نطنز بود در جلسه شورای اداری شهرستان که در دانشگاه پیام نور برگزار شد، اظهار کرد: مشکلاتی به عنوان توسعه زیر ساخت های ارتباطی در شهرستان نطنز وجود داشت که باید به آن رسیدگی می شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: استاندار اصفهان و نماینده نطنز بر لزوم توجه به ظرفیت های گردشگری شهرستان تاکید کردند، از دیرباز این شهرستان از لحاظ ابعاد مختلف گردشگری زبانزد بوده است و لازمه بهره برداری از آن ها توسعه زیر ساخت های ارتباطی در شهرستان است.

وی تصریح کرد: در جلساتی با نماینده و پیگیری های وی، برنامه ریزی های مختلف انجام شد و تصمیم گرفته شد تا ۲۰ روستا در سطح شهرستان نطنز که خدمات تلفن همراه و ثابت کمتری دریافت کرده‌اند به زودی مشکل آنان رفع شود.

آذری جهرمی تاکید کرد: فضای مجازی امروز امکانات بی نظیری را فراهم کرده است تا ظرفیت های بالقوه شهرستان به فعلیت برسد و جای خوشحالی است که نیازمندی های مطرح شده پیش از حضور ما در شهرستان برطرف شد و امیدواریم باقی مطالبات مردمی در حوزه ارتباطات نیز تا آخر سال مرتفع شود.

به گفته وزیر ارتباطات به تازگی هشت سایت پهنای باند تلفن همراه در مناطق نسران، فولاد نطنز، تپه خرم دشت، هنجن، طامه و ده زیره راه‌اندازی شده است که سرعت اینترنت همراه را افزایش داده است.

با حضور وزیر ارتباطات تعداد ۳۱ طرح مخابراتی در حوزه فیبر نوری، دیتا و اینترنت پرسرعت همراه اول با اعتباری ۱۸ میلیارد ریالی از اعتبارات شرکت مخابرات ایران در روستای طامه نطنز افتتاح و به بهره برداری رسید.

مرکز کسب و کارهای نوپا و ایده پردازی در دانشگاه پیام نور نطنز نیز پیش از ظهر امروز با حضور محمدجواد آذری جهرمی افتتاح شد.

۱۹ مورد تکمیل و توسعه شبکه ثابت سوییچ، انتقال، دسترسی ودیتا، پنج مورد افزایش ظرفیت و تکمیل شبکه دیتا و هفت مورد طراحی، تأمین تجهیزات، نصب و راه اندازی سایت های ۲G ، ۳G، ۴G از طرح های افتتاحی دیگر وزیر ارتباطات در نطنز بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها