امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66453
تاریخ انتشار: ۱:۱۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱
چاپ این نوشته
Share
در دیدار نماینده نطنز با مدیرکل بیمه سلامت اصفهان عنوان شد؛

مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان تعداد بیمه شدگان تحت پوشش بیمه سلامت استان را یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: طرح تحول سلامت گام بزرگی در جهت خدمت به بیمه شدگان و از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه بوده است که حدود ۶۰ میلیارد تومان در ماه هزینه استفاده از خدمات بیمه ای بیمه شدگان تحت پوشش بیمه سلامت استان است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مرتضی صفاری نطنزی نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز با مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان در محل اداره کل دیدار کرد.

مدیر کل بینه سلامت استان اصفهان در این دیدار گزارشی از عملکرد حوزه بیمه سلامت استان را برای نماینده تشریح و با اشاره به تلاش برای تحقق هدف جلب رضایت بیمه شدگان، اظهار کرد: در راستای تحقق این هدف پرداخت به موقع حق بیمه توسط موسسات بیمه گذار گامی موثر در راه ارتقا خدمات بهتر و سریع تر به بیمه شدگان تحت پوشش خواهد بود.

حسین بانک افزود: ۱۳ سال برتری اداره کل بیمه سلامت استان در جشنواره شهید رجایی نشان از رضایت مندی بیمه شدگان و تلاش همکاران این اداره کل است.

وی توجه نمایندگان در مجلس شورای اسلامی به حوزه سلامت و از جمله مطالبات موسسات طرف قرارداد با سازمان بیمه سلامت را گام موثری در پیشرفت و ارتقا سطح سلامت جامعه و به خصوص بیمه شدگان تحت پوشش دانست.

مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان تعداد بیمه شدگان تحت پوشش بیمه سلامت استان را یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر عنوان و بیان کرد: طرح تحول سلامت گام بزرگی در جهت خدمت به بیمه شدگان و از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه بوده است که حدود ۶۰ میلیارد تومان در ماه هزینه استفاده از خدمات بیمه ای بیمه شدگان تحت پوشش بیمه سلامت استان است.

وی خاطر نشان کرد: روزانه حدود چهار هزار عملیات بیمه گری توسط ۸۳ دفتر پیشخوان و نمایندگان طرف قرارداد در سطح استان انجام می گیرد.

جواد تدبیری رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان نطنز نیز با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه بیمه سلامت شهرستان اظهار کرد: از ۲۱ هزار بیمه شده تحت پوشش در بیمه سلامت نطنز، ۱۵ هزار نفر آن به صورت رایگان تحت پوشش صندوق روستائیان و شهرهای کمتر از ۲۰ هزار نفر هستند.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی از مدیر کل بیمه سلامت استان درخواست تسریع در روند پرداخت بدهی بیمه به موسسه طرف قرار داد و بیمارستان های شهرستان و همچنین تخصیص مبلغی جهت تکمیل ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان را خواستار شد و همچنین رضایت بیمه شدگان حوزه شهرستان نطنز را مرهون زحمات مدیریت مدیر کل و زحمات رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان دانست.

مرتضی صفاری از جمله دغدغه های نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی را سلامت مردم کشور دانست و خاطر نشان کرد: تمام تلاش همکاران ما در مجلس این است که بتوانند به مردم در راستای حل مشکلات و بیماری آنان کمک کنند و طبق فرموده مقام معظم رهبری کاری کنند تا اگر کسی بیمار شد جز رنج بیماری، رنج دیگری نداشته باشد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها