امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66438
تاریخ انتشار: ۳:۲۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۳۰
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه موقت نطنز:

امام جمعه موقت نطنز گفت: دستاوردهای جنگ تحمیلی و دفاع مقدس در پیش برد اهداف انقلاب نقش داشته است و مهم ترین درسی که همچنان تداوم داشته و از آن الگو برداری شده است ایستادگی با گذشتن از جان و مال است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنزامام جمعه موقت نطنز در خطبه های امروز نماز جمعه با تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان (ع) اظهار کرد: ولایت پذیری، عزم راسخ برای ایستادگی در برابر دشمنان، شجاعت و تحمل سختی هایی که از عهده هر کسی بر نمی آید و تسلیم بودن در برابر اراده الهی از ویژگی های بارز یاران امام حسین (ع) بود.

حجت الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار از اقشار مختلف مردم و مسئولان و به خصوص جوانان و مادحین که در برگزاری مراسم های عزاداری و تعزیه خوانی در سطح شهر نطنز بسیار خوب درخشیده و آسیب ها را از این مراسم ها دور کردند، قدردانی کرد.

وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: ملت ایران یک ملت عاشورایی و پرورش یافته مکتب امام حسین (ع) است، مانند حضرت علی اکبر (ع) فکر می کنند و به مثل حضرت قاسم (ع) تصمیم می گیرند بنا بر این از دفاع و تهاجم در برابر توطئه های دشمن نخواهند ترسید.

خطیب موقت جمعه نطنز تصریح کرد: دستاوردهای جنگ تحمیلی و دفاع مقدس در پیش برد اهداف انقلاب نقش داشته است و مهم ترین درسی که همچنان تداوم داشته و از آن الگو برداری شده است ایستادگی با گذشتن از جان و مال است.

وی تاکید کرد: تقدیم بیش از ۳۰۰ هزار شهید و چندین هزار مجروح و اسیر در جنگ تحمیلی خود شاخصی برای این است که نشان دهد مردم ایران یک ملت عاشئورایی است و هیچ کس را یارای مقابله با ملتی با این تفکر نیست کما این که در چندین فتنه در سال های اخیر این موضوع را به خوبی به تصویر کشیده است.

حجت الاسلام مجیدی تبار اضافه کرد: دشمن در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نقشه می کشد تا با ترفندهای روانی و رسانه ای، یک جنگ اقتصادی را علیه ملت راه بیاندازد، اما جامعه ای که ثانیه ثانیه جنگ هشت ساله را برای فرزندان خود تجزیه، تبیین و تحلیل می کند آن ها را برای مبارزه و ایستادگی نیز آماده کرده و خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: ذلت ناپذیری برگرفته از فرهنگ عاشورا به نسل های چهارم انقلاب هم منتقل شده است و این موضوع با مقاومت در برابر جبهه ضد انقلابی و ضد اسلامی نیز به اثبات رسیده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها