امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66294
تاریخ انتشار: ۵:۰۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
چاپ این نوشته
Share
فرمانده سپاه نطنز خبر داد:

فرمانده سپاه نطنز برگزاری رزمایش خدمت را در راستای محرومیت زدایی و با هدف امید بخشی به جامعه عنوان کرد و گفت: این اردوی جهادی در قالب رزمایش خدمت با همکاری شش گروه جهادی متشکل از خواهران و برادران در نقاط مختلف شهرستان در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرهنگ دوم پاسدار حسین خدامیان عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌ های رزمایش خدمت محمد رسول الله (ص) در شهرستان نطنز، اظهار کرد: امروز بسیج علی رغم همه هجمه ها، در همه عرصه های مورد نیاز کشور توانسته ایران اسلامی را در جهان سربلند کرده و از وابستگی به قدرت های جهان بی نیاز کند و بدون شک تحریم های جدید هم نمی تواند مردمی که تفکر بسیجی دارند را به زانو درآورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز برگزاری رزمایش خدمت را در راستای محرومیت زدایی و با هدف امید بخشی به جامعه عنوان کرد و افزود: این اردوی جهادی در قالب رزمایش خدمت با همکاری شش گروه جهادی متشکل از خواهران و برادران در نقاط مختلف شهرستان در حال انجام است.

خدامیان با اشاره به اجرای رزمایش خدمت رسانی در قالب گروه‌های جهادی بسیجی در ۵ نقطه در سطح شهرستان نطنز، گفت: اردوی جهادی در روستاهای متین آباد، فمی، عباس آباد، نیه و طار بر اساس نیازمندی‌ هایی که در جامعه و در حوزه های مختلف از جمله عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و غیره احصا می‌شود، برپا شده است.

وی از کلیه بسیجیان، معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز، حوزه های محلی خواهر و برادر و بسیج دانشجویی که زمینه برپایی این اردوها را فراهم کرده اند قدردانی و خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار مردم ایستاده تا با استفاده از ظرفیت های مختلف محرومیت ها را در جامعه برطرف کند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها