امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66271
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
چاپ این نوشته
Share
عصر امروز با حضور معاون استاندار اصفهان برگزار شد

عصر امروز و با حضور معاون سیاسی استاندار اصفهان ۳۳ طرح عمرانی، صنعتی و خدماتی در نطنز افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از فارس، یوسف حسنی عصر امروز در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی نطنز اظهار کرد: امروز شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌های عمرانی در شهرستان نطنز هستیم که برخی از این پروژه‌ها کام مردم عزیز ما را شیرین کرد.

وی افزود: افتتاح مجتمع آب‌رسانی به ۳ روستای ده آباد، فمی و میتن آباد، تحویل ۲۴ خانه مجتمع مسکونی بهار توسط بنیاد مسکن، کمیته امداد و بهزیستی به محرومان شهر بادرود، افتتاح آسفالت راه ورودی روستای اریسمان و افتتاح طرح بهسازی روستای صالح‌آباد ازجمله طرح‌های افتتاحی بود.

فرماندار نطنز افتتاح شرکت بسته‌بندی سینا دشت بادرود را از جمله دیگر پروژه‌های افتتاحی با حضور مسؤولان برشمرد و گفت: آیین کلنگ‌زنی طرح تعریض و بهسازی مسیر ورودی شهر نطنز به طول ۲ کیلومتر از میدان بسیج تا سه‌راهی سلطان گروه‌آباد با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال با مشارکت شهرداری نطنز و اداره کل راه و شهرسازی و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اصفهان برگزار شد.

افتتاح ۳۳ طرح در نطنز

 وی بیان کرد: ۳۳ طرح عمرانی، صنعتی و خدماتی به مناسبت هفته دولت و با هزینه‌ای افزون بر ۳۷۸ میلیارد ریال با حضور طباطبایی، معاون سیاسی امنیتی استاندار، مرتضی صفاری نطنزی نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولان در شهرستان نطنز به بهره‌برداری رسید.

امروز عصر با حضور معاون سیاسی استاندار، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، فرماندار نطنز و جمعی از مسؤولان شهرستان نطنز و شهر بادرود شاهد افتتاح ۲۴ منزل مسکونی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد بودیم که این افتتاح شیرینی و حلاوت خاصی داشت.

وقتی مسؤولان اولین چایی را مهمان صاحب‌خانه‌های جدید شدند

از تحویل کلید ساختمان به مددجویان تا نشستن مسؤولان در منازل تازه افتتاح‌شده و صرف چای صاحب‌خانه به‌عنوان اولین مهمان و خوشحالی فرزندان صاحب‌خانه شده از شیرینی‌های افتتاح امروز بود.

مصطفی رضازاده عصر امروز در حاشیه افتتاح ساختمان و تحویل کلید ۲۴ مسکن به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در بادرود به افتتاح ۲۴ واحد فاز اول از ۴۴ واحد مجموعه اشاره کرد و گفت: توانستیم بعد از دو سال این پروژه را به بهره‌برداری برسانیم و هر واحدی به‌طور متوسط ۷۵ متر متراژ مفید دارد و حدود ۶۷ میلیون تومان قیمت تمام‌شده بود که حدود ۱۸ تا ۲۰ میلیون تسهیلات بانکی کم‌بهره از محل تسهیلات مقاوم‌سازی بنیاد مسکن پرداخت‌شده است.

وی افزود: اداره بهزیستی برای مددجویانش حدود ۳۲ میلیون تومان با مشارکت حساب ۱۰۰ امام(ره)، بنیاد مستضعفان و بهزیستی به خانواده‌های دو معلولی کمک کرده است و خانواده‌های تک معلولی حدود شش تا هشت میلیون کمک بلاعوض گرفته‌اند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نطنز با بیان این که فاز ۲ پروژه شامل بیست واحد به‌زودی افتتاح می‌شود، اذعان کرد: کمیته امداد نیز برای هر مددجو مبلغ ۲۵ میلیون تومان تسهیلات در اختیار گذاشت تا روند خانه‌دار شدن مددجویان سرعت بیشتری بگیرد.

وی با تقدیر از شهرداری بادرود که پروانه‌های ساخت را با کمک‌های مردمی صادر کرده است، گفت: از اداره راه و شهرسازی تقاضا داریم بابت آماده‌سازی مکان مددجویان را از پرداخت حق آماده‌سازی معاف کرده و از ادارات آب، گاز و برق که انشعابات رایگان در اختیار خانواده‌ها قراردادند کمال تشکر را داریم.

رضازاده همچنین در خصوص افتتاح پروژه‌های دیگر بنیاد مسکن گفت: آیین افتتاح پروژه آسفالت بلوار و خیابان امام خمینی (ره) اریسمان عصر امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، نماینده و فرماندار شهرستان نطنز در گلزار شهدای اریسمان برگزار شد.

وی افزود: پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار و خیابان امام (ره) به طول هزار و ۵۰۰ متر متر و با هزینه‌ای بالغ‌بر ۴ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت که این پروژه با مشارکت دهیاری اریسمان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در کمتر از ۴۰ روز اجراشده است.

رئیس بنیاد مسکن نطنز همچنین از اجرای عملیات زیرسازی، دیوار سنگی، جدول و کانیوگذاری و اجرای آسفالت در روستای صالح‌آباد از محل اعتبارات ملی، تملک دارایی و سهمیه قیر رایگان و همیاری دهیاری خبر داد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها