امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66270
تاریخ انتشار: ۲:۰۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
چاپ این نوشته
Share
مدیر عامل آبفار اصفهان در گفتگو با آوای نطنز:

مدیر عامل آبفار اصفهان گفت: اعتبار لازم برای اجرای این طرح از محل اعتبارات مناطق محروم، صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی تامین شده است و مجموع هزینه تا پایان این مرحله بالغ‌ بر ۱۷ میلیارد ریال بوده است که بیشترین اعتبار آن از محل صندوق توسعه محقق شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمدحسین قرائتی ظهر امروز در گفتگو با پایگاه خبری آوای نطنز در خصوص مجتمع آب‌رسانی به روستاهای فمی، متین آباد و ده آباد از توابع بخش امامزاده شهرستان نطنز اظهار کرد: این مجتمع آب رسانی در هفته دولت افتتاح شد و بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان افزود: دو منبع آب چاه برای خدمت رسانی به مردم این سه روستا وجود داشت که در ادامه طرح حفر و تجهیز چاه و ایستگاه پمپاژ در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان این که این مجتمع سه منبع تأمین آب و در مجموع پنجاه لیتر در ثانیه آبدهی آن است، تصریح کرد: به خاطر ارتباط آن با مخازنی که وجود داشت بالغ بر سه کیلومتر خط انتقال آن باید انجام می شد و در فاز اول نیز به خاطر کاهش هدر رفت آب بیش از سه کیلومتر اصلاح انشعابات جدید شبکه انجام‌ شد.

قرائتی گفت: حدود ۷٫۸ دهم کیلومتر این شبکه نیاز به اصلاح دارد که قرارداد اصلاح آن با پیمانکار منعقد شده است.

وی خاطر نشان کرد: اعتبار لازم برای اجرای این طرح از محل اعتبارات مناطق محروم، صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی تامین شده است و مجموع هزینه تا پایان این مرحله بالغ‌ بر ۱۷ میلیارد ریال بوده است که بیشترین اعتبار آن از محل صندوق توسعه محقق شده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها