امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66257
تاریخ انتشار: ۲:۰۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۶
چاپ این نوشته
Share
فرمانده انتظامی نطنز خبر داد:

فرمانده انتظامی نطنز گفت: ۱۳ قاچاقچی سابقه دار که اقدام به حمل کالای قاچاق با هشت دستگاه پژو پارس می کردند با هماهنگی دادستان شهرستان نطنز و نیروی انتظامی استان اصفهان و همچنین فرمانده انتظامی شهرستان نطنز در اتوبان نطنز کاشان بازداشت شدند و اموال مکشوفه نیز تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرهنگ مرتضی هادیان پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: نیروی انتظامی از تمام ظرفیت های موجود برای تحقق شعار سال در محورهایی که مربوط به وظیفه این نهاد است را به کار گرفته است و به طور حتم نیروی انتظامی شهرستان نیز از این قائده مستثنی نیست.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز افزود: این نهاد در جهت حمایت از کالای ایرانی و لزوم مبارزه با ورود کالای قاچاق به عنوان یکی از تهدیدهای موجود در راه تحقق شعار سال فعالیت های خود خود در زمینه مبارزه با ورود و توزیع کالاهای قاچاق را شدت بخشیده و عزم خود را برای مبارزه با قاچاقچیان قوی تر و جدی تر کرده است.

وی تصریح کرد: در همین راستا ۱۳ قاچاقچی سابقه دار که اقدام به حمل کالای قاچاق از قبیل چادر مشکی، بادام‌هندی، قطعات جانبی موبایل و همچنین ۲۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک با هشت دستگاه پژو پارس می‌ کردند با هماهنگی دادستان شهرستان نطنز و نیروی انتظامی استان اصفهان و همچنین فرمانده انتظامی شهرستان نطنز در اتوبان نطنز کاشان بازداشت و اموال مکشوفه نیز تحویل مراجع قضایی شد.

هادیان خاطر نشان کرد:قاچاقچیان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای آن ها برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

ارزش کالاهای توقیف شده بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال است

دادستان نطنز نیز در گفتگو با خبرنگاران با تاکید بر این که مبارزه جدی با قاچاق کالا طبق فرمان حکومتی رهبر معظم انقلاب و تحقق اقتصاد مقاومتی به جد در دستور مجموعه دادگستری است، اظهار کرد: به محض دریافت خبر ورود قاچاقچیان در بزرگراه نطنز به کاشان، بلافاصله دستورات لازم به مرجع قضایی داده شد و نیروی انتظامی در کم ترین زمان توانست خودروهای حامل قاچاق را به همراه قاچاقچیان توقیف کند.

مرتضی باصریان با بیان این که ارزش تقریبی کالاهای توقیف شده بال بر ۱۱ میلیارد ریال است، گفت: متهمان با قرار قضایی هم اکنون در بازداشت به سر می برند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها