امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66251
تاریخ انتشار: ۳:۱۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۳
چاپ این نوشته
Share
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مردم نباید در مورد وضعیت اقتصادی و تحریم ها تحت تاثیر فضای روانی جعلی دشمنان قرار گیرند و در شرایط فعلی حفظ انسجام ملی و حمایت از نظام و رهبری را مد نظر داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی همواره در طول عمر خود مورد تحریم های گسترده دشمنان قرار گرفته است که تحریم های هسته ای از مهم ترین و به اصطلاح سخت ترین آن ها بود.

مرتضی صفاری نطنزی با بیان این که تحریم های جدید هرگز سخت تر از تحریم های قبلی نخواهد بود، افزود: جامعه جهانی بر طبق منافع خود در ارتباط با جمهوری اسلامی از همه تحریم های آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی تبعیت نخواهد کرد و این موضع باید برای مردم تبیین و تشریح شود.

وی تصریح کرد: مردم نباید در مورد وضعیت اقتصادی و تحریم ها تحت تاثیر فضای روانی جعلی دشمنان قرار گیرند و در شرایط فعلی حفظ انسجام ملی و حمایت از نظام و رهبری را مد نظر داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم نفی متهم کردن حزب و یا جریان خاص در شرایط فعلی، خاطر نشان کرد: سروسامان دادن مدیریت ها در حوزه های مختلف اقتصادی و نظارت جدی تر دولتمردان بر امور دو موضوع مهمی است که باید به جد در راس فعالیت ها قرار گیرد.

۳۰ طرح در حوزه های مختلف در هفته دولت افتتاح می شود

فرماندار نطنز اظهار کرد: یکی از مشکلات اصلی کشاورزان منطقه موضوع انتزاع آب منطقه ای شهرستان از اردستان بود که با پیگیری های فراوان مسئولان و نماینده این مهم محقق شد.

یوسف حسنی به مصوبات مجمع نمایندگان استان اصفهان در شهرستان نطنز اشاره کرد و افزود: در نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان که در نطنز برگزار شد، ۲۲ مصوبه به تصویب رسید و به مدیران کل ایلاغ شد و مسئولان مربوطه در ادارات شهرستان باید این مصوبات را هرچه زودتر پیگیری کرده و اگر در جایی به مشکل برخورد کردند آن را به اطلاع نماینده برسانند.

وی از مسئولان ادارات و نهادهای مرتبط با مصوبات مجمع نمایندگان خواست تا گزارش مربوط به فعالیت های انجام شده حول این مصوبات را تا آخر هفته به اطلاع فرمانداری و نماینده شهرستان در مجلس برسانند.

فرماندار نطنز همچنین بر لزوم ارائه گزارش مدیران ادارات و نهادهای در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: مسئول اداره باید گزارش صحیح را در اختیار خبرنگاران قرار دهد تا مبادا، تفسیرهای غلط از یک کارکرد چه از روی شیطنت و چه از روی ناآگاهی در فضای مجازی قرار گیرد.

وی از افتتاح ۳۰ طرح در حوزه های مختلف در سطح شهرستان در هفته دولت خبر داد و خاطر نشان کرد: بسیاری از این طرح ها در هفته دولت و تعدادی نیز به خاطر حضور مسئولان استانی و یا دیگر مسئولان در شهرستان در هفته های بعد افتتاح می شود.

حسنی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا اعزام به ماموریت های خود را به اطلاع مجموعه فرمانداری برسانند تا فرمانداری بتواند در پیگیری های کاری خود نیز برنامه ریزی مناسب تری داشته باشد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها