امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 66248
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۳
چاپ این نوشته
Share
فرمانده سپاه نطنز مطرح کرد؛

فرمانده سپاه نطنز گفت: یکی از الزامات مهم اقتصاد مقاومتی حضور مردم در صحنه است و برای این حضور نه تنها باید فرهنگ سازی شود، بلکه مسئولان باید با پیش رو شدن در این عرصه و دوری از اشرافیگری و با ساده زیستی و حضور جهادی در صحنه برای مردم حس کارآمدی و اعتماد به انقلاب ایجاد کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرهنگ دوم پاسدار حسین خدامیان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان نطنز که در فرمانداری برگزار شد با تاکید بر این که راهبرد آمریکا در منطقه شکست خورده است، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب و مردم با رویکرد انقلابی، قدرت منطقه ای که تضاد منافع اسرائیل را به تضاد موجودیت تبدیل کرده است و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی از مهم ترین شاخصه های اقتدار کشور به حساب می آید.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه نطنز از قدرت انرژی به عنوان یکی دیگر از فاکتورهای قدرت جمهوری اسلامی نام برد و افزود: جمهوری اسلامی از لحاظ اقتصادی در جایگاه خوبی در جهان قرار دارد و دشمن هم برای همین اقتصاد را نشانه گرفته تا انسجام ملی را تخریب کرده و هزینه های حراست از ارزش های انقلاب را برای مردم بالا برده و آن ها را در برابر نظام قرار دهد.

وی تاکید کرد: بر طبق نظر کارشناسان، راهبرد اقتصادی آمریکا در برابر جمهوری اسلامی فروپاشی نیست، بلکه آن ها تلاش می کنند تا از این حربه برای رسیدن به مذاکره مجدد استفاده می کنند تا به آن چه خود می خواهند برسند و فاکتورهای اقتدار انقلاب را تضعیف کنند.

خدامیان با بیان این که تحریم ها بیشتر جنبه روانی و رسانه ای دارد، گفت: بیشتر مشکلات اقتصادی امروزی ناشی از سیاست های نادرست ارزی بود و بدون شک اگر با تدابیر و راهبردهای راه گشا عمل کنیم در برابر تحریم ها به مشکل نخواهیم خورد.

وی اضافه کرد: اقشار مختلف مسئولان و مردم باید به این باور برسند که در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و اگر این جنگ را باور کرده، فرصت ها و تهدید ها را در هر مکانی که هست بشناسند، در این صورت پیروز این جنگ اقتصادی خواهیم بود.

فرمانده سپاه نطنز با تاکید بر این که اگر در بحث اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی کوتاهی نمی شد حال و روز اقتصادی امروزی اینگونه نبود، بیان کرد: یکی از الزامات مهم اقتصاد مقاومتی حضور مردم در صحنه است و برای این حضور نه تنها باید فرهنگ سازی شود، بلکه مسئولان باید با پیش رو شدن در این عرصه و دوری از اشرافیگری و با ساده زیستی و حضور جهادی در صحنه برای مردم حس کارآمدی و اعتماد به انقلاب ایجاد کنند.

وی سم پراکنی عده ای از کارکنان ادارات و نهادها در جامعه در مورد موضوع جنگ اقتصادی و القای نامیدی در بین مردم را یکی از تهدیدهای موجود خواند و پیشنهاد داد تا ستادی در شهرستان تشکیل شود و به صورت منظم فعالیت های اقتصادی را با روحیه انقلابی و جهادی رصد کند.

خدامیان خاطر نشان کرد: سرآمد فعالیت های مسئولان شهرستان باید اقتصاد باشد و از موازی کاری در استفاده از ظرفیت های بزرگ اقتصادی شهرستان نیز باید پرهیز شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها