امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 66241
تاریخ انتشار: ۳:۲۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۶/۲
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: در حالی که دستگیری از مردم و رفع مشکل آن ها به عنوان یک وظیفه ذاتی مسئولان شناخته می شود، اما این روزها و با این همه مشکلات، عدم احساس مسئولیت و بی نظارتی از جانب بعضی از مسئولان، موجبات نگرانی و نارضایتی مردم را فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک روز پزشک، اظهار کرد: پزشکان متعهد، دلسوز، چشم و دست پاک  و با اخلاق برای یک جامعه مایه خیرو برکت هستند و همواره باید شخصیت آن ها را قدر بدانیم.

امام جمعه نطنز یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت را به دولتمردان خدوم تبریک گفت و افزود: گره گشایی از کار مردم و رجوع مردم به کارمندان و مسئولان از نعمت های پروردگار به خادمان ملت است و هیچ مسئولی نباید از این نعمت ها ملول شود.

وی با تاکید بر این که مردم از بعضی کارمندان در بعضی از ادارات و نهادها ناراضی هستند، گفت: فلسفه حضور کارمند در جایگاه خود، خود مردم هستند و این ها برای گره گشایی از کار مردم وارد این شغل شده اند، اما بعضی ها متاسفانه نه تنها گره گشایی نمی کنند، بلکه در کار مردم و ارباب رجوع گره اندازی نیز می کنند.

خطیب جمعه نطنز ادامه داد: در حالی که دستگیری از مردم و رفع مشکل آن ها به عنوان یک وظیفه ذاتی مسئولان شناخته می شود، اما این روزها و با این همه مشکلات، عدم احساس مسئولیت و بی نظارتی از جانب بعضی از مسئولان، موجبات نگرانی و نارضایتی مردم را فراهم کرده است.

وی اضافه کرد: متاسفانه سلیقه های شخصی همراه با نفع فردی هرج و مرج های فراوانی را در حوزه های مختلف به وجود آورده است، بعضی نسبت به سامان دادن امور بی توجه هستند و عده ای نیز اگر کاری را بخواهند انجام دهند آن را با منت و حتی با اخذ رشوه از طرق مختلف انجام می دهند.

حجت الاسلام امینی همچنین از ترس بعضی از مسئولان برای راه اندازی گره مشکلات مردم و البته حضور در بین آن ها خبر داد و خاطر نشان کرد: مهم ترین پیامد بی اعتنایی به مسائل و مشکلات مردم، مقابله محکم و قاطع ملت با آن مسئول و پس زدن وی از میدان برای همیشه خواهد بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها