امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66213
تاریخ انتشار: ۹:۴۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
چاپ این نوشته
Share
در ادامه تخلفات در حوزه واردات خودرو؛

در حال حاضر هیچ خبری از “م.ر” مدیر عامل یکی از شرکت‌های واردکننده خودرو که بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از مشتریان این شرکت دریافت کرده در دست نیست.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از راه دانا، در ادامه تخلفات در حوزه واردات خودرو، “م.ر” مدیر عامل یکی از شرکت‌های واردکننده خودرو که بیش از ۱۰۰میلیارد تومان از مشتریان این شرکت دریافت کرده، هم به یکباره از دسترس خارج شده است.

گفته می‌شود این فرد که دارای سابقه تخلف در پیش فروش خودرو است همان کسی که وزیر صعنت چندی پیش طی نامه‌ای از وی حمایت کرده بود.

پیگیری‌های خبرنگار دانا برای پیدا کردن “م.ر” همچنان بی‌نتیجه مانده است و در حال حاضر نه تلفن همراه و نه تلفن دفتر نامبرده پاسخگو نیست.

واردات غیرقانونی خودرو چندی پیش به یکی از داغ‌ترین سرخط‌های رسانه‌های کشور تبدیل شد و درحالی که رئیس جمهوری از رئیس قوه قضائیه درخواست کرد که خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی شود، رسانه‌ها نامه‌ای منتشر کردند که  نشان می‌دهد وزیر صنعت حمایتی ویژه و خلاف قانون از یک واردکننده خودرو انجام داده است.

این سند نشان می دهد وزیر صنعت سال گذشته دستور داده با یک واردکننده خودرو – که فاقد نمایندگی از شرکت اصلی بوده و طبق اعلام سازمان حمایت، دارای سابقه تخلف در پیش فروش خودرو است- برای ثبت سفارش و ترخیص خودرو از گمرک، در زمان ممنوعیت، همراهی شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها