امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 66191
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
چاپ این نوشته
Share
شهردار نطنز خبر داد:

شهردار نطنز از انتخاب شهر نطنز به عنوان یکی از شهرهای پایلوت در طرح ویژه و جدید جامع شهری در کشور خبر داد و گفت: شهر اصفهان نیز در کنار نطنز به عنوان دو شهر در این طرح کشوری قرار گرفته اند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی پیراینده صبح امروز در مراسم تقدیر از خبرنگاران و اصحاب رسانه های گروهی شهرستان نطنز که در محل شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: سالن پیش سرد کشتارگاه نطنز را که از ضروریات مهم بود و البته نبود آن امکان شیوع بیماری های مرتبط با دام مثل تب کنگو و تب برفکی را افزایش می داد با هزینه بالغ بر یک میلیارد ریال تاسیس شد.

شهردار نطنز افزود: از دیگر نیازمندی های ضروری شهروندان داشتن بازار روز در نطنز است، بازار دائمی میوه و تره بار که می تواند بین مغازه های بازار روز و ثابت تعادل برقرار کند، چرا که گله ای که مردم دارند این است که در تمام ایام هفته امکان خرید با قیمت پایین برای مردم باید وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: مسکن مهر نطنز با حدود چهار هزار نفر جمعیت ساکن در آن نیازمند ارائه خدمات شهرداری است و دست کم داشتن یک بوستان برای این مجموعه لازم است ولی متاسفانه در حال حاضر به دلیل مشکلات موجود و کمبود اعتبارات دولتی تحقق این مهم ممکن نیست.

پیراینده تاکید کرد: طرح جامع شهر نطنز مشکلات فراوانی را برای شهرداری و مردم ایجاد کرده است، در یک بازه زمانی قرار شد برای همه شهرهای استان اصفهان طرح جامع شهری تهیه شود و این طرح اکنون زمینه مشکلاتی برای شهروندان شده است و متاسفانه امروز افرادی با وجود داشتن پروانه ساخت به دلیل تداخل های ایجاد شده در کاربری ها، عملا کاری از آن ها برای اجرای ساخت، ساخته نیست.

وی از انتخاب شهر نطنز به عنوان یکی از شهرهای پایلوت در طرح ویژه و جدید جامع شهری در کشور خبر داد و گفت: شهر اصفهان نیز در کنار نطنز به عنوان دو شهر در این طرح کشوری قرار گرفته اند.

شهردار نطنز تصریح کرد: طرح قدیم جامع شهری نطنز دارای اشکالاتی بود که با پیگیری های فراوان این طرح جامع شهری در جلسه شورای عالی معماری کشور مطرح شد و قرار شد که تغییرات و اصلاحاتی در این طرح جامع صورت پذیرد.

وی همچنین از تلاش برای تبدیل شهرداری نطنز به شهرداری شیشه ای خبر داد و خاطر نشان کرد: مجموعه شهرداری نطنز برای ایجاد شفافیت در امور مالی و غیر مالی خودبه طور قطع در این مسیر قدم خواهد گذاشت.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها