امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66186
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۲ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
چاپ این نوشته
Share
صفاری نطنزی در مراسم تجلیل از خبرنگاران عنوان کرد؛

نماینده مردم نطنز گفت: نقدینگی بیش از اندازه در کشور یکی از عوامل بروز مشکلات اقتصادی شده است و ضعف مدیریت مسئولان در حوزه اقتصادی نتوانسته است این نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مرتضی صفاری نطنزی صبح امروز در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان نطنز که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: اطلاع رسانی امری مقدس است که در رشد و توسعه جامعه تاثیر زیادی دارد و اگر این مهم هدفمند باشد جامعه از انحراف و عوام زدگی نجات می یابد.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی افزود: اطلاع رسانی در حوزه های مختلف اگر به صورت مستمر صورت بگیرد از فساد نیز نیز جلوگیری می کند و اگر اصحاب رسانه در نگاه های خود دقت داشته باشند تا آن نگاه در مسیر رشد و تعالی قرار گیرد، هرگز هدفشان به حاشیه نخواهد رفت.

وی خطاب به خبرنگاران توصیه کرد تا به دور از نغمه های منطقه ای مسیری را طی کنند که این مسیر منتهی به ایجاد وحدت و همبستگی و حل مشکلات منطقه شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی که جامعه دچار التهاباتی متفاوتی است و دشمنان خارجی و بعضی از عوامل داخلی آن ها در صدد ضربه زدن به نظام هستند ما نباید با دست خود آن ها را به رسیدن به اهدافشان کمک کنیم.

وی با تاکید بر این که اهداف متعالی جمهوری اسلامی در منطقه باعث تشدید دشمنی جبهه استکبار با جمهوری اسلامی شده است، گفت: نقدینگی بیش از اندازه در کشور یکی از عوامل بروز مشکلات اقتصادی شده است و ضعف مدیریت مسئولان در حوزه اقتصادی نتوانسته است این نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنند.

نماینده نطنز همچنین ضعف در مدیریت صندوق های بازنشستگی و بیمه ای را در ایجاد مشکلات اقتصادی دخیل دانست و علت بروز این مشکل را فقدان روش های علمی در عملکرد مدیران اقتصادی در این حوزه عنوان کرد.

وی با بیان این که دشمن برای ایجاد آشفتگی و هرج و مرج در داخل هر روز دستورالعمل صادر می کند، افزود: همان طور که نباید ضعف ها را بپوشانیم در کنار آن نیز باید به مردمی که مطالبات آن ها به حق است، واقعیت ها را گفت تا با ایجاد همبستگی و ارائه راه حل های مختلف مشکلات موجود برطرف شود.

صفاری خاطر نشان کرد: آمریکا، اسرائیل و بعضی از کشورهای مرتجع منطقه دست به دست هم داده اند تا با ارائه اخبار جعلی و گسترش و توزیع این اخبار در داخل فضا را ملتهب کرده و مردم را در برابر انقلاب قرار دهند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها