امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 66180
تاریخ انتشار: ۸:۲۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
چاپ این نوشته
Share
مدیر آموزش و پرورش نطنز خبر داد:

رییس اداره آموزش و پرورش نطنز گفت: مسابقات رباتیک دانش آموزی در نطنز بین گروه‌های یک تا سه نفره، در دو مقطع دبستان و متوسطه و در سه آیتم فوتبالیست، مسیریاب و جنگجو با حضور بیست تیم در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رضا چاوش پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: اولین دوره مسابقات رباتیک دانش آموزی شهرستان نطنز شانزدهم مردادماه با هدف ایجاد رغبت و شکوفا شدن استعدادها و پرورش توانایی های دانش آموزان و با همکاری پژوهش سرای دانش آموزی اندیشه در سالن جهاد کشاورزی نطنز برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش نطنز افزود: مسابقات رباتیک دانش آموزی در نطنز بین گروه‌های یک تا سه نفره، در دو مقطع دبستان و متوسطه و در سه آیتم فوتبالیست، مسیریاب و جنگجو با حضور بیست تیم با همکاری مدیریت آموزش و پرورش، مرکز تخصصی دانش آکاترونیک که از شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه رباتیک و هوشمند سازی است و همچنین پژوهش سرای دانش آموزی اندیشه در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد.

وی با بیان این که نفرات برتر این دوره از مسابقات معرفی و از آن ها تقدیر شد، گفت: یاسین پورعسگری با ربات اسکورپیون از اریسمان، امیرمهدی محمدپور با ربات عقرب از نطنز و رضا رستگار با ربات یوپا از بادرود در لیگ جنگ جوی سبک وزن حایز رتبه های برتر شدند.

چاوش پور ادامه داد: در لیگ فوتبالیست، رضا رستگار با ربات یوپا از بادرود، محمدپارسا رجبی با ربات یاهو از نطنز و امیر محمد نیک پور با ربات خشم شب از نطنز نفرات اول تا سوم شدند.

وی خاطر نشان کرد: امیر مهدی امینی و معید حسن پور با ربات قرمز پوشان از نطنز، آرمین مرادی و علی حاج آقاجانی با ربات سبزپوشان از نطنز و ابوالفضل سفیدگر و محمدرضا وشوشادی با ربات مخترع از نطنز در لیگ مسیریاب به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها