امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 66175
تاریخ انتشار: ۳:۰۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه گفت: دنیا در جنگ ۳۳ روزه درهم شکستن هیمنه رژیم صهیونیستی با آن همه ساز و برگ نظامی که هیچ کس آن را شکست پذیر نمی دانست را به دست جوانان جبهه مقاومت، مشاهده کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به حلول ماه ذی الحجه و اعمال دهه اول این ماه، اظهار کرد: از روز اول تا روز دهم ماه ذی الحجه از بهترین و پرفضیلت ترین روزها است و خداوند متعال به برپادارندگان نماز مخصوص این دهه و فضیلت و اعمال این ماه پاداش عظیم می دهد.

امام جمعه نطنز با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه سلام الله علیها، افزود: این ازدواج یکی از ساده ترین و در عین حال پربرکت ترین ازدواج و زندگی در طول عمر انسان ها بوده است.

وی تاکید کرد: زندگی در سایه تجمل و اشرافیگری اگرچه همراه با رفاه است ولی هیچگاه سعادت و آرامش را تضمین نخواهد کرد، والدین و به خصوص جوانان نباید اجازه دهند تا دیگران باعث شوند زندگیشان با گناه، مهریه سنگین، عروس گردانی و با ساز و دهل آغاز شود که به طور حتم این موارد در زندگی تاثیر منفی خواهد گذاشت.

خطیب جمعه نطنز تصریح کرد: زندگی آرامش بخش حضرت علی علیه السلام در سایه ایمان به خدا، صداقت، یک رنگی، محبت و عشق به یکدیگر و در کمال سادگی شکل گرفت و پر از برکت شد و این ویژگی ها به طور حتم می تواند به عنوان سبک زندگی سالم برای جوانان امروزی خوشبختی آفرین باشد.

وی روز مقاومت اسلامی را گرامیداشت و بیان کرد: جنگ ۳۳ روزه اسرائیل علیه مقاومت باعث غلبه دین بر بی دینی و شهادت طلبی بر قدرت طلبی شد و دنیا در این چند روز درهم شکستن هیمنه رژیم صهیونیستی با آن همه ساز و برگ نظامی که هیچ کس آن را شکست پذیر نمی دانست را به دست جوانان جبهه مقاومت، مشاهده کرد.

حجت الاسلام امینی اضافه کرد: همه دنیا و حتی جبهه استکبار می داند که خانه عنکبوتی اسرائیل به زودی از هم می پاشد، بنا بر این دست به هرکاری زده و خواهد زد تا آن را حفظ کند و نمونه این تلاش ها، اقدامات آن ها در جنگ روانی برای تضعیف انقلابی است که می خواهد ۴۰ سالگی خود را با شکوه بیشتر جشن بگیرد.

وی ادامه داد: آمریکایی ها هرجا پاگذاشته اند با خود ظلم و جور به همراه برده اند، آن ها خیرخواه هیچ ملتی نبوده و نیستند و این مهم در حضور آن ها در کشورهای منطقه به خوبی مشهود است.

امام جمعه نطنز مطالبه گری وفق قانون را حق مردم دانست و خاطر نشان کرد: مردم پشت نظام و انقلاب را خالی نخواهند کرد و همان طور که شواهد و قرائن نشان می دهد آمریکایی ها در جنگ روانی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی دنیا را مقابل خودش خواهد دید و در این جبهه نیز شکست خواهد خورد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها