امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 66138
تاریخ انتشار: ۳:۳۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۱۲
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: مزدوران داخلی و به عبارتی اصلاح طلبان آمریکایی که همواره از کمک به دشمن برای براندازی دریغ نکرده اند این بار نیز با چشمداشت به دلارهای سعودی و سلاح های آمریکایی و البته به بهانه نابسامانی، از جنگ اقتصادی دشمن در داخل پشتیبانی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری امام جمعه نطنز در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به روز دحوالارض، اظهار کرد: خداوند در روز دحوالارض رحمت بی پایان خود را بر زمین نازل کرده است و به خاطر ویژگی های این روز، اعمالی ذکر شده است که انجام آن ها با عبادت در سالیان دراز برابری می کند.

حجت الاسلام روح الله امینی یاد و نام خلبان شهید سرلشکر عباس بابایی را گرامیداشت و با تاکید بر این که امنیت امروز جمهوری اسلامی مدیون خون شهید بابایی ها است، افزود: امروز امنیت کشور به خاطر خون شهدایی است که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به میدان مبارزه با دشمن رفته اند و ما وظیفه داریم تا از این امنیت در برابر دست درازی های معاندین و منافقین محافظت کنیم.

وی به جنایات اتمی آمریکا در سال ۱۹۴۵ در ژاپن و کشتار بیش از ۱۶۰ هزار انسان بی گناه اشاره کرد و گفت: امروزه منطق آمریکا همان منطق آن زمان یعنی فرعونی است و طبق آموزه های قرآنی اگر فرصتی کسب کند دست به فساد آن هم در حد نسل کشی و از بین بردن اقتصاد ملت ها می زند.

خطیب جمعه نطنز تصریح کرد: آمریکا دیگر آن قدرت سابق را ندارد و در مقابل جمهوری اسلامی نیز هر روز قدرتمند تر می شود و تمام غرش های این شیر بی یال و کوپال ناشی از درماندگی و شکست های پی در پی آن ها در برابر فرهنگ مقاومت و ایستادگی است.

وی اضافه کرد: آمریکایی ها بعد از ناامیدی از رویارویی با انقلاب در جنگ سخت، این روزها تلاش می کنند تا از طرق نفوذ و تصویب لوایح استعماری، حمله سایبری، شبکه های پیام رسان خارجی و تحریک معترضان داخلی جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ملت ایران راه بیاندازند.

حجت الاسلام امینی ادامه داد: مزدوران داخلی و به عبارتی اصلاح طلبان آمریکایی که همواره از کمک به دشمن برای براندازی دریغ نکرده اند این بار نیز با چشمداشت به دلارهای سعودی و سلاح های آمریکایی و البته به بهانه نابسامانی، از جنگ اقتصادی دشمن در داخل پشتیبانی می کنند.

وی با تاکید بر این که وضعیت فعلی اقتصاد کشور ناشی از بی مسئولیتی بعضی از مدیران دردنچشیده و نالایق است، گفت: دولت برای برون رفت از وضعیت فعلی اقتصادی و معیشتی مردم باید آرایش جنگ اقتصادی بگیرد و با به کار گرفتن جوانان آماده و پا به کار و بهره گیری از کارشناسان خبره اقتصادی و دلسوز زمینه رشد و بهبود اقتصاد مردم را فراهم کند.

امام جمعه نطنز کسب رتبه برتر مسابقات اذان در استان توسط وحید جعفری ویدوج، جمعی یگان حفاظت اداره بازداشتگاه نطنز را به وی تبریک گفت و از وی به خاطر زحمت هایش در این حوزه قدردانی کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها