امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66135
تاریخ انتشار: ۲:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۵/۱۲
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود از بی توجهی های مسئولان راه و شهر سازی در وزارت و اداره کل نسبت به تکمیل باند دوم جاده مرگ بادرود به کاشان انتقاد و تصریح کرد: بعد از وجود چندین سال از شروع این طرح هنوز این معضل که به عنوان اولویت اول مردم منطقه که جان آن ها را تهدید می کند، مطرح است حل نشده و بودجه لازم برای تکمیل آن به پیمانکاران پرداخت نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های این هفته نماز جمعه با گرامیداشت هفته نماز جمعه اظهار کرد: همه باید دست در دست همدیگر نهند تا نماز جمعه باشکوه و با حضور همه اقشار مختلف مردم و حتی زندانیان آن هم با شرایط خاص خود برگزار شود تا کسی از این نعمت الهی که از دستاوردهای بزرگ انقلاب است محروم نشود.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی با تاکید بر این که نماز جمعه یکی از جاهایی است که دعا در آن مستجاب می شود، افزود: اولین اقدام پیامبر اسلام بعد از هجرت به مدینه اقامه نماز جمعه بود و این موضوع اهمیت این فریضه عبادی و سیاسی که به عنوان حج مساکین مطرح است را می رساند.

وی به اقدام انقلابی رئیس جمهور در برابر اراجیف و یاوه گویی های ترامپ اشاره کرد و گفت: ملت ایران پشت سر رهبر انقلاب از این گونه اقدام های ارزشی و انقلابی که بازتاب های گسترده ای نیز در جهان داشته و برگرفته از فرهنگ مقاومت و ایستادگی است حمایت خواهند کرد و مسئولان شک نکنند این موضع گیری ها اگر همراه با عمل جهادی و انقلابی باشد دشمن را وادار به عقب نشینی می کند، کما این که نمونه هایی از این ترس در دشمنان مشاهده شده است.

خطیب جمعه بادرود هفته ملی کارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای را به فعالان این عرصه تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد تا در این اوضاع اقتصادی در کشور، مسئولان این حوزه در منطقه امامزاده و شهر بادرود بتوانند با توجه ویژه به مهارت های فنی حرفه ای، تحولات بزرگی را در زمینه تولید ملی در منطقه به وجود آورند.

وی از بی توجهی های مسئولان راه و شهر سازی در وزارت و اداره کل نسبت به تکمیل باند دوم جاده مرگ بادرود به کاشان انتقاد و تصریح کرد: بعد از وجود چندین سال از شروع این طرح هنوز این معضل که به عنوان اولویت اول مردم منطقه که جان آن ها را تهدید می کند، مطرح است حل نشده و بودجه لازم برای تکمیل آن به پیمانکاران پرداخت نمی شود.

امام جمعه بادرود به سخنان اخیر آخوندی در مورد تحولات بی سابقه در راه های کشور اشاره و تاکید کرد: وزیر راه با این ادعای بزرگ در مورد راه های کشور و مسئولان راه و شهرسازی در استان نسبت به این موضوع مسئول هستند و امیدواریم تا قبل از این که مردم منطقه شاهد حوادث ناگواری باشند این طرح به سرانجام برسد.

وی همچنین از بی توجهی وزیر ورزش و جوانان به مردم بادرود انتقاد کرد و افزود: متاسفانه وزیر در سفر خود به شهرستان نطنز به جوانان و ورزشکارانی که یک روز تمام مقدمات استقبال از وی در بادرود را فراهم کرده بودند توجهی نکرد و آن چه ادب و اخلاق اقتضا می کرد را به جا نیاورد.

امام جمعه بادرود از انتظار مردم در برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی سخن گفت و خاطر نشان کرد: ملت بزرگ ایران که این روزها نجیبانه مشکلات اقتصادی را تحمل می کنند انتظار دارند تا دستگاه قضا تروریست های اقتصادی و مفسدان ارز و سکه را در سریع ترین زمان ممکن و در شفافیت کامل قضایی به اشد مجازات برساند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها