امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 66100
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۶
چاپ این نوشته
Share
رئیس هیات فوتبال استان اصفهان در گفتگو با آوای نطنز مطرح کرد؛

رئیس هیات فوتبال اصفهان گفت: اگر مسؤلان شهرستان بتوانند از فرصت سرانه مالیاتی کارخانه ها برای توسعه زمین چمن طبیعی و سایر زیر ساخت های فوتبال استفاده کنند می توان برنامه های آتی بهتری برای فوتبال شهرستان از لحاظ تشکیل تیم و غیره تدارک دید.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امیر مسعود هراتیان در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز در خصوص وضعیت فوتبال شهرستان نطنز اظهار کرد: این روزها شاهد فعالیت های خوبی در زمینه فوتبال آقایان و بانوان در شهرستان نطنز هستیم و البته مشکلاتی هم وجود دارد که اگر مرتفع شود به توسعه سریع تر این ورزش کمک می کند.

رئیس هیات فوتبال استان اصفهان افزود: چندین سال بود که فوتبال نطنز وضعیت خوبی نداشت اما خوشبختانه امروز با وجود فعال بودن مسئول هیات، روند مثبتی را طی می کند و این هیئت از لحاظ زمین چمن مصنوعی نیز امکان خوبی را در اختیار دارد.

وی تصریح کرد: هیات فوتبال و مسؤلان شهرستان نطنز خواستار زمین چمن طبیعی هستند اما اداره کل استان و وزارتخانه به دلایل فنی خاص خود خواستار ایجاد یک زمین چمن مصنوعی شدند.

هراتیان اضافه کرد: تلاش می کنیم تا با وزیر ورزش در خصوص وضعیت فوتبال نطنز گفتگو کنیم و البته اگر مسؤلان شهرستان بتوانند از فرصت سرانه مالیاتی کارخانه ها برای توسعه زمین چمن طبیعی و سایر زیر ساخت های فوتبال استفاده کنند می توان برنامه های آتی بهتری برای فوتبال شهرستان از لحاظ تشکیل تیم و غیره تدارک دید.

وی با ابراز رضایت از عملکرد تیم بانوان فوتسال شهرستان نطنز گفت: جای خوشحالی است که تیم خوب با افراد آماده ای در بخش بانوان شکل گرفته که به زودی امیدواریم شاهد برگزاری لیگ بانوان در نطنز هم باشیم.

رئیس هیات فوتبال استان اصفهان با اشاره به وضعیت آب و هوای نطنز و ساخت دو زمین فوتبال ساحلی در دانشگاه های آزاد نطنز و بادرود، آینده این ورزش کم هزینه اما جذاب در شهرستان را روشن و مثبت ارزیابی کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها