امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 66056
تاریخ انتشار: ۲:۲۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۴
چاپ این نوشته
Share
وزیری که نیامده رفت؛

حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان نطنز منحصر به بازدید بسیار کوتاه از دو سالن ورزشی آماده و شنیدن سخنان یکی از اعضای شورای شهر آن هم به شکل شتاب زده شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان پیش از ظهر امروز به همراه هیات همراه به نطنز آمد و در این بازدید سلطان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان و هراتیان رئیس هیأت فوتبال استان او را همراهی کردند.

متاسفانه حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان نطنز منحصر به بازدید بسیار کوتاه از دو سالن ورزشی آماده و شنیدن سخنان یکی از اعضای شورای شهر آن هم به شکل شتاب زده شد.

وزیر ورزش و جوانان در سخنانی در حاشیه این حضور بسیار کوتاه اظهار کرد: امروز برای بازدید تعدادی از طرح های نیمه تمام شهرستان در اینجا حضور پیدا کردم و خوشبختانه شهرستان نطنز به نسبت جمعیت خود از سرانه و اعتبار خوبی در حوزه ورزش و جوانان برخوردار است! و برای نواقص کمک می کنیم.

مسعود سلطانی فر افزود: امیدواریم تا با توجه به اینکه این شهرستان در سال های گذشته استعدادهای خوبی در سطح استان داشته است، بتواند با استفاده از امکانات ورزشی در آینده حرف بیشتری برای گفتن داشته باشد و در رشته های مختلف اخبار بهتری از شهرستان نطنز بشنویم.

توجه به ورزش بسیاری از آسیب های اجتماعی را از بین می برد.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر با اشاره به نواقص موجود در سالن های ورزشی شهرستان از وزیر ورزش و جوانان خواست تا با اختصاص اعتبار لازم این کمبودها را رفع کند.

مرتضی صفاری نطنزی از ضرورت تخصیص فضای ویژه به ورزش بانوان در شهرستان سخن گفت و افزود: توجه ویژه به ورزش بسیاری از آسیب های اجتماعی را از بین می برد و به طور حتم اگر امکانات لازم در اختیار قرار گیرد جوانان شهرستان را نیز در برابر این آسیب ها بیمه خواهیم کرد.

گلایه عضو شورای شهر نطنز از حضور توام با شتاب وزیر در نطنز

عضو شورای شهر نطنز در حضور وزیر ورزش با گلایه از این شتابزدگی در سفر وزیر به شهرستان، به مشکلات عدیده سالن های ورزشی از جمله نبود سرویس بهداشتی مناسب در سالن های نطنز اشاره کرد و خواستار اختصاص اعتبارات به ورزش  در شهرستان نطنز شد.

علیرضا عراقی گفت: خیران در شهرستان نطنز وظایفی چون ساخت مسجد و مدرسه و بیمارستان را به عهده گرفته اند و اختصاص بودجه در امر ورزش دیگر بر عهده آن ها نیست.

اهالی ورزش در شهرهای بادرود و خالدآباد از دیروز کلیه امکانات خود را بسیج کرده تا استقبال خوبی از وزیر دولت روحانی داشته باشند ولی متاسفانه علی رغم برنامه ریزی قبلی و هماهنگی انجام شده، وی به بهانه دیر شدن به اردستان سفر خود را به بادرود کنسل کرد.

دلیل کنسل شدن برنامه های وزیر ورزش و جوانان

بر اساس شنیده ها دلیل شتاب در بازدید وزیر ورزش و جوانان از شهرستان نطنز برگزاری یک جلسه فوری در تهران بوده است و قرار شده پاسخ درخواست های کتبی که امروز به دست وی رسیده است داده شود.

به دلیل ذکر شده امروز آیین افتتاح چمن مصنوعی، دفتر هیات فوتبال و بازدید از کلوپ شهید کریمی نطنز، همچنین بازدید از مجموعه ورزشی خالد آباد و شهید شیرودی بادرود کنسل شد.

به هر حال هیچ بهانه ای این حضور بسیار کم رنگ وزیر در شهرستان را با آن همه مشکلات و نواقص در حوزه ورزش و جوانان و البته سخن وزیر در مورد کافی بودن اعتبارات ورزشی در شهرستان! را نمی تواند پاسخی قانع دهد و مردم شهرستان و به خصوص جوانان به طور حتم این کم محلی را از یاد نخواهند برد.

وزیر ورزش حتی به حرمت نام شهید کریمی که بر درب کلوپ ورزشی بود احترام نگذاشت و وارد کلوپ ورزشی نشد و فقط به صورت بسیار شتابزده از مخروبه ها به ظاهر ورزشی بازدید کرد.

رهبر معظم انقلاب در دیداری که به تازگی و به دعوت ایشان با هیئت دولت برگزار شده بود «حرف زدنِ رودرروی مسئولان با مردم و بیان شرایط» را لازم دانستند تاکید کردند: مشکلات را با مردم در میان بگذارید و ضمن ارائه‌ی اقدامات خود، نقشه‌ ها را برای آن‌ها تبیین کنید اما آن چه وزیر امروز در شهرستان به نمایش گذاشت با فحوای این توصیه رهبر انقلاب فاصله داشت!!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها