امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 66026
تاریخ انتشار: ۴:۰۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره ارشاد نطنز خبر داد:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز از برگزاری محافل جشن میلاد امام رضا(ع) در ۲۵ کانون فرهنگی هنری مساجد با همکاری هیئات مذهبی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی مشربی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان با بیان اینکه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) مامن دل‌های شیدا و پناهگاه دردمندان است، اظهار داشت: در ایام ولادت باسعادت ایشان کانون های فرهنگی هنری مساجد، حسینیه ها و هیئات مذهبی با گرامیداشت این ایام نقش ممتاز حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را در گسترش معارف الهی و دینی و حراست از جایگاه امامت می‌پردازند.

از برگزاری محافل جشن میلاد امام رضا(ع) در ۲۵ کانون فرهنگی هنری مساجد با همکاری هیئات مذهبی این شهرستان خبر داد.

مشربی اجرای برنامه های مولودی خوانی، اجرای تواشیح، اجرای دکلمه، اجرای سرود و اهداء جوایز به اسامی رضا، معصومه و اجرای مسابقات فرهنگی مذهبی همراه با جوایز از جمله برنامه کانونها در این دهه اعلام نمود.

وی گفت: کانون فرهنگی هنری مجتمع فرهنگی مذهبی مسجد امام رضا(ع) نطنز و مسجد الرضا(ع) بادرود با دو برنامه ویژه، محور برنامه های دهه کرامت در شب میلاد امام رضا (ع) در شهرستان می باشند.

مشربی عنوان کرد: به مناسبت ایام میلاد امام رضا (ع) ایستگاه‌های صلواتی از سوی محبین اهل بیت (ع) و کانون های فرهنگی هنری مسجاد برپا شده است و در محافل جشن، معابر، مساجد و هیئات مذهبی برپا و از مردم با شیرینی و شربت پذیرایی می‌شود.

وی گفت: حضور خادمین حرم مطهر رضوی در شهرهای نطنز و بادرود و برخی روستاهای اطراف نیز موجب پیچیدن عطر رضوی در این شهرستان شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز در پایان محوریت کانون های فرهنگی مساجد در برگزاری جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید، بعنوان گامی موثر در جهت معرفی فرهنگ ناب رضوی در جامعه را از ویژگی های فعالیت اعلام کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها