امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65879
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
چاپ این نوشته
Share
نماینده خمینی شهر در مجلس:

نماینده خمینی شهر گفت: اگر در برجام غفلت، سطحی و سهل اندیشی صورت گرفت و این چالش به وجود آمد، امروز بروز این سهل اندیشی ها و سطحی نگری ها در موضوع مذاکره با اروپایی ها به عنوان خیانت قلمداد می شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سید محمد جواد ابطحی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در مورد مذاکرات جمهوری اسلامی با اروپایی ها در مورد برجام اظهار کرد: این مذاکرات نتیجه ای نخواهد داشت و فقط ما زمان را از دست می دهیم.

نماینده خمینی شهر با تاکید بر این که مشکلات اقتصادی را باید با راه حل های بومی حل کنیم، افزود: آمریکایی ها در برجام به اهداف خود رسیده است و امروزه برای رسیدن به خواست خود در مورد محدودیت های موشکی و اقدامات منطقه ای ایران، اروپا را سرخط کرده است.

وی تاکید کرد: اگر در برجام غفلت، سطحی و سهل اندیشی صورت گرفت و این چالش به وجود آمد، امروز بروز این سهل اندیشی ها و سطحی نگری ها در موضوع مذاکره با اروپایی ها به عنوان خیانت قلمداد می شود.

ابطحی خاطرنشان کرد: باید قانون اقدام متقابل در مورد اقدانات خصمانه آمریکایی ها را اجرا کرد و اگر دولت این مورد را محقق نکرد باید در مورد تخلفات صورت گرفته دیوان عالی کشور که وظیفه رسیدگی به تخلفات را دارد وارد میدان شود و به آن رسیدگی کند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها