امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65873
تاریخ انتشار: ۹:۵۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
چاپ این نوشته
Share
معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم اصفهان پزشکی گفت: بیمارستان تازه احداث شده ۹۶ تخت خوابی نطنز، دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از ایمنا، علیرضا یوسفی  در نشستی با حضور نمایندگان مجمع خیران سلامت نطنز گفت: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به طور جدی تکمیل و افتتاح از طرح جامع توسعه بیمارستان خاتم الانبیای این شهرستان را در سال جاری در دستور کار خود قرار داده است و با توجه به مفاد تفاهم نامه اولیه میان دانشگاه و خیران سلامت این شهرستان، انتظار می رود جهت پیشگیری از هرگونه تاخیر در تکمیل و تجهیز و راه اندازی این پروژه، خیران و نیکوکاران حوزه سلامت مابقی تعهدات خود را تا مردادماه سال جاری تقبل کنند.

وی با بیان اینکه این پروژه بدون شک یکی از بزرگترین پروژه های حوزه سلامت در شمال استان اصفهان است، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی در صدد است تا در دهه فجر سال جاری از این پروژه بهره برداری شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه نماینده مردم شهرستان نطنز در مجلس شورای اسلامی از طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیای نطنز و طرح توسعه و اتاق عمل جدیدالتاسیس بیمارستان فاطمیه بادرود بازدید کرد.

پروژه توسعه بیمارستان خاتم الانبیا نطنز با مشارکت خیران سلامت این شهرستان آغاز شده و احداث بنا و تاسیسات آن با مشارکت ۴۰ درصدی خیران سلامت رقم خواهد خورد و تجهیز کامل آن پس از احداث نیز در تعهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد بود.

هزینه کامل انجام این پروژه مطابق برآوردهای اولیه بیش ۱۸۰ میلیارد ریال تخمین زده شده که پس از بهره برداری کامل از آن، این بیمارستان در فهرست بیمارستان های ۹۶ تختخوابی استان قرار خواهد گرفت.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها