امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65864
تاریخ انتشار: ۲:۲۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
چاپ این نوشته
Share
نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر:

نماینده نطنز خواستار بازگشت افاغنه به شهرستان شد و گفت: مهاجرت اقوام با فرهنگ و مذاهب مختلف ناسازگاری های را در سطح شهرستان ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مرتضی صفاری نطنزی در مجمع نمایندگان استان اصفهان که پیش از ظهر امروز در هتل قصر جهان برگزار شد یکی از عوامل اصلی مهاجرت مردم شهرستان نطنز را کمبود تجهیزات و خدمات پزشکی دانست و اظهار کرد: این شهر با موج مهاجرت وسیعی در دهه های اخیر روبرو بوده است.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات بیمارستان نطنز، افزود: طبق توافق خیران با دانشگاه علوم پزشکی قرار بود این بیمارستان به نود و شش تخت تجهیز شود اما به دلیل مشکلات اعتباری این موضوع محقق نشده است و امیدواریم تا ۲۲ بهمن امسال این مسئله حل شود.

وی به مشکل آب شرب در نطنز اشاره کرد و گفت: گرچه مشکل قطعی آب وجود ندارد اما سختی آب نطنز بالا و آن را غیر قابل شرب کرده است، مسئولان استانی باید روند حفر چاه را تسریع کنند.

صفاری همچنین از عدم رعایت عدالت در اجرای طرح کنتور هوشمند چاه های کشاورزی انتقاد کرده و گفت: همسایگان این شهرستان بدون محدودیت و یا با محدودیتی کمتر از چاه های این شهرستان اقدام به برداشت آب می کنند و همین امر باعث اعتراض کشاورزان شده است.

وی به مشکل قنوات اشاره و تصریح کرد: قنواتی که خشک شده اند مجوز حفر ندارند و به همین خاطر به طور مرتب مشکل بهره برداران به مراجع قضایی ارجاع داده می شوند و این معضل مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.

نماینده نطنز همچنین از نبود مجتمع فرهنگی در شهرستان با این سابقه تاریخی گلایه کرد و افزود: با وجود دستور وزیر ارشاد برای تحقق این مهم اما همچنان نیازمند تخصیص اعتبار اولیه از سوی استانداری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم.

وی همچنین از وجود نقص در حوزه بنیاد مسکن و اجرای طرح های هادی در روستاها خبر داد و بیان کرد: درخواست ما از مسئولان در حوزه مدیریت بحران این است که با توجه به خسارت های سیل به بعضی از مناطق اعتبار های وعده داده شده را تخصیص و قول های خود در این زمینه را عملی کنند

مرتضی صفاری همچنین خواستار بازگشت افاغنه به شهرستان شد و خاطر نشان کرد: مهاجرت اقوام با فرهنگ و مذاهب مختلف ناسازگاری های را در سطح شهرستان ایجاد کرده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها