امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65861
تاریخ انتشار: ۱:۴۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
چاپ این نوشته
Share
استاندار اصفهان در مجمع نمایندگان استان در نطنز:

استاندار اصفهان گفت: باید همه مسئولان تلاش کنند تا سرمایه گذاران در استان اصفهان برای سرمایه گذاری جدب شوند و به همین منظور حذف قوانین دست و پا گیر یک ضرورت است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محسن مهرعلیزاده پیش از ظهر امروز در نشست مجمع نمایندگان استان که به میزبانی نماینده نطنز و در هتل قصر جهان برگزار شد از راه اندازی پرتال جامع سرمایه گذاری استان اصفهان در روز سه شنبه هفته جاری با حضور معاون اول رئیس جمهور خبر داد.

استاندار اصفهان افزود: طرح های آماده برای واگذاری به بخش خصوصی و طرح های نیمه تمام در این پرتال قرار دارد و در مورد مطالعه اولیه، توجیه اقتصادی، بازار رقابت، اخذ وام از بانک ها و غیره توضیحات لازم داده شده است.

وی از صدور مجوزها بنا به درخواست سرمایه گذار در این پرتال خبر داد و گفت: باید همه مسئولان تلاش کنند تا سرمایه گذاران در استان اصفهان برای سرمایه گذاری جدب شوند و به همین منظور حذف قوانین دست و پا گیر یک ضرورت است.

مهر علیزاده بیان کرد: باید گذشته از بحث بودجه و خزانه، نگاهی به سرمایه گذاری های درون استانی داشته باشیم، برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در استان، افراد زیادی داوطلب هستند و قرار است این سرمایه به آنان بازگردد.

وی تصریح کرد: همکاری مردم در بخش بهداشت و درمان می تواند تا ۶۰ درصد سرمایه این بخش را تامین کند، ما باید از ابتدا به واسطه مدیریت هزینه مجوزهای لازم را برای ورود بخش خصوصی فراهم کنیم.

استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: امسال قریب ۵۱ درصد کاهش بودجه عمرانی وجود داشت که ظاهرا در نطنز به گفته نماینده شهرستان، ۶۰ درصد بوده است، فرآیند کار رضایت بخش نیست و فرآیند دشوار دریافت مجوز عامل تخلف مردم می شود و باید با وجود واقعیت های جامعه بسترهای لازم برای فعالیت مردم فراهم شود.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها