امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65854
تاریخ انتشار: ۳:۰۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه موقت نطنز:

امام جمعه موقت نطنز گفت: با آمار و ارقام نمی توان مشکلات معیشتی مردم را برطرف کرد و مردم باید ببینند مسئولان دارند تلاش می کنند تا این مشکلات حل شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه موقت نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به مناسبت شهادت امام صادق (ع) و فشارهای دشمنان به شیعیان در زمان امام (ع) اظهار کرد: شیعیان در آن زمان به شدت تحت فشار بودند، جاسوس هایی در مدینه حضور داشتند که بین مردم تجسس می کردند تا سادات و علوی ها را شناسایی و آن ها را اذیت کنند و در بین این همه فشار و اختناق، محور آموزه های امام صادق (ع) حفظ ارزش های دینی بود.

حجت الاسلام روح الله مرتضوی افزود: خداوند فقط از اهل تقوا عمل صالح را می پذیرد و به طور حتم این عمل صالح از کسانی که با بی تقوایی رفتار نادرست خود را توجیه می کنند، رشوه می گیرند و فقط به فکر دنیای خود هستند مورد قبول واقع نمی شود گرچه ظاهر امر را حفظ کرده باشند.

وی تاکید کرد: تمام مسئولان در نظام جمهوری اسلامی بدانند که نسبت به خون شهدا چه در دنیا و چه در آخرت باید پاسخ گو باشند چرا که در قیامت اعضا و جوارح انسان به او اجازه سخن گفتن را نمی دهند.

خطیب موقت جمعه نطنز با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی مردم از لزوم اتحاد و تلاش برای حل آن ها سخن گفت و بیان کرد: با آمار و ارقام نمی توان مشکلات معیشتی مردم را برطرف کرد و مردم باید ببینند مسئولان دارند تلاش می کنند تا این مشکلات حل شود.

وی تصریح کرد: گرانی و مشکلات اقتصادی بر زندگی مردم فشار وارد می کند و لازم است که در این برهه همه مسئولان کشور با حفظ اتحاد و دست در دست هم این مشکلات اقتصادی را حل کرده و وضعیت معیشت مردم را بهبود ببخشند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها