امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65850
تاریخ انتشار: ۲:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود: دشمن علی الدوام به بهانه دفاع از حقوق زنان تلاش می کند تا به این عفاف و حجاب ضربه بزند، هدف آن ها آزادی و دفاع از حقوق بانوان نیست، بلکه آن ها زن در جامعه اسلامی را به عنوان یک پایه محکم و استوار نشانه گرفتند تا حیا و عفت را از آن ها بگیرد و آن ها را بی بندوبار جلوه دهد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان این که به فرموده امام علی علیه السلام اصل دین در امانتداری و وفای به عهد است، اظهار کرد: وفای به عهد یکی از اصول مهم در زندگی است که توجه به آن منجر به تحکیم و تثبیت بنیان خانواده می شود و آرامش را برای اهل خانه به ارمغان می آورد.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی افزود: زن و مرد باید در محیط خانواده نسبت به یکدیگر اعتماد داشته باشند و زمانی این اعتماد سازی حاصل می شود که آن ها نسبت به یکدیگر صادق بوده و وفای به عهد داشته باشند.

وی ۲۵ شوال سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را تسلیت گفت و بیان کرد: اقامه نماز در اول وقت، نیکی به پدر و مادر و جهاد در راه خدا از منظر این امام همام از افضل اعمال محسوب می شوند که عمل به آن ها انسان را به رستگاری می رساند.

خطیب جمعه بادرود با اشاره به سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب و شهادت بسیاری از آن ها توسط رژیم ستم شاهی، تصریح کرد: حفظ عفاف و حجاب از مسلمات دینی و اسلامی در جامعه است و مردم نشان دادند که تحت هر شرایطی آن را حفظ می کنند گرچه در این راه کشته شوند.

وی ادامه داد: دشمن علی الدوام به بهانه دفاع از حقوق زنان تلاش می کند تا به این عفاف و حجاب ضربه بزند، هدف آن ها آزادی و دفاع از حقوق بانوان نیست، بلکه آن ها زن در جامعه اسلامی را به عنوان یک پایه محکم و استوار نشانه گرفتند تا حیا و عفت را از آن ها بگیرد و آن ها را بی بندوبار جلوه دهد.

حجت الاسلام قاسمی از برگزاری راهپیمایی عفاف و حجاب در بادرود خبر داد و از همگان و به خصوص بانوان خواست تا با حضوری گسترده در این راهپیمایی طرح های دشمن در جامعه در حوزه عفاف و حجاب را ناکام بگذارند.

وی به موضوع دوچرخه سواری بانوان و استفتاء مراجع تقلید در مورد جایز نبودن آن در معابر عمومی و در برابر دیدگان نامحرم اشاره و اظهار امیدواری کرد تا نظر مراجع در مورد این موضوع در منطقه به جد مد نظر قرار گیرد.

امام جمعه بادرود از موضع انقلابی رئیس جمهور در قبال رژیم صهیونیستی و جنگ اقتصادی دشمن و همچنین حمایت ویژه سردار سلیمانی از این موضع، قدردانی و تاکید کرد: بیانات اخیر روحانی مایه مباهات است و به طور حتم اقشار مختلف مردم و مسئولان در کشور از این موضع حمایت قاطع خواهند کرد.

وی ضمن تمجید از اقدام ارزشمند نیروی انتظامی در دستگیری اخلال گران بازار ارز و سکه، از دستگاه قضا خواست تا با این مجرمان با اشد مجازات برخورد شود تا درس عبرتی باشد برای کسانی که تلاش می کنند تا وضعیت اقتصادی مردم را با چالش مواجه کنند.

حجت الاسلام قاسمی تعدیل برنامه های عزاداری در بادرود را یکی از ضرورت های رسوم عزاداری در این شهر عنوان کرد و از همه کسانی که تلاش کردند تا این تعدیل رعایت شود قدردانی کرد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها