امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65823
تاریخ انتشار: ۳:۰۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۸
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: ملت و رهبری از این دولت با تمام توان حمایت خواهند کرد و دولت هم باید تیم اقتصادی خود را سر و وضع بهتری بدهد تا با اجرای نسخه اقتصاد مقاومتی به عنوان نسخه شفا بخش و با حرکت در مسیر رهنمودهای رهبر انقلاب، چالش های آینده را مرتفع کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با تسلیت سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اظهار کرد: این شخصیت بزرگ تاریخ اسلام از جهات مختلف فرهنگی، سیاسی، زهد، علمی و جهادی قابل تکریم و مایه خیر و برکت برای ایران اسلامی است.

حجت الاسلام روح الله امینی با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی، افزود: آمریکایی ها به عنوان جنایت کاران بالذات کشتن افراد بی گناه را جایز و اعدام جنایتکاران را نقض حقوق بشر می دانند و به این بهانه های واهی ملت ها را در زمینه های سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی تحت فشار قرار می دهند.

وی تصریح کرد: شهادت شهید بهشتی به همراه ۷۲ تن از یاران ایشان، حمله به هواپیمای مسافر بری در ۱۲ تیر سال ۶۷، اشغال افغانستان و جنایت در این کشور، اشغال عراق و کشتار زن و مرد و کودک و نوجوان، قتل و عام مردم مظلوم یمن و سوریه، حمایت از صهیونیسم بین الملل و جدا کردن فرزندان مهاجرین از پدران و مادران، بخشی از حقوق بشر آمریکایی است.

خطیب جمعه نطنز با تاکید بر این که آمریکا جنگ اقتصادی همه جانبه ای را علیه جمهوری اسلامی شروع کرده و هر روز نقشه اش را به روز می کند، گفت: تمام این توطئه ها به خاطر نفوذ معنوی جمهوری اسلامی در منطقه و پیشرفت های چشمگیری است که انقلاب در حوزه های گوناگون کسب کرده است.

وی اضافه کرد: دشمنان انقلاب به سرکردگی آمریکا فقط در بیش از ۹۰ شبکه رسانه ای در دنیا فشارهای اقتصادی و روانی را علیه جمهوری اسلامی با همراهی عده ای مزدور داخلی شروع کرده است و فقط هدف براندازی را دنبال می کند.

حجت الاسلام امینی به نامه عده ای از اصلاح طلبان برای مذاکره مجدد با ترامپ اشاره و بیان کرد: این افراد که خائن به نظام و انقلاب هستند خودشان به بن بست رسیده اند و تلاش می کنند تا مردم را نیز ناامید نشان دهند.

وی ادامه داد: شاید مسئولی در نظام و انقلاب از ادامه راه خسته شده باشد و در این میان اوباشان اقتصادی از فرصت سو استفاده کنند و بخواهند اوضاع اقتصادی را به مرز بحران برسانند، ولی به طور حتم آینده انقلاب در حوزه های گوناگون و حتی اقتصادی روشن است و پیشرفت ها نیز ادامه خواهد داشت.

امام جمعه نطنز با حمایت از مواضع انقلابی اخیر رئیس جمهور، افزود: ملت و رهبری از این دولت با تمام توان حمایت خواهند کرد و دولت هم باید تیم اقتصادی خود را سر و وضع بهتری بدهد تا با اجرای نسخه اقتصاد مقاومتی به عنوان نسخه شفا بخش و با حرکت در مسیر رهنمودهای رهبر انقلاب، چالش های آینده را مرتفع کنند.

وی خاطر نشان کرد: قوه قضاییه نیز اگر بهتر از گذشته و با دقت، شفافیت و سرعت با مفسدان و اوباشان اقتصادی برخورد جدی کند مردم رضایت بیشتری نسبت به حاکمیت پیدا خواهند کرد و به طور حتم اگر مسئولان به وظایف خود عمل کنند همچنان که اسلاف آمریکایی ها هیچ غلطی نکردند، سران امروزی این کشور نیز هیچ طَرفی از اعمال تحریم نخواهند بست.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها