امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65818
تاریخ انتشار: ۱:۵۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۸
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: دولتمردان وظیفه دارند تا به مشکلات مردم و این نابسامانی ها رسیدگی کنند، گرانی پدر مردم را درآورده است و معلوم نیست مشکل بیکاری جوانان و اقتصادی مردم کی قرار است حل شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: قدردانی و سپاس از خدمات و زحمت های اعضای خانواده از یکدیگر یکی از مهم ترین عوامل تحکیم بنیان خانواده است و برای تحقق این استحکام تمام اعضای خانواده و به خصوص زوجین باید همواره قدردان زحمات یکدیگر باشند.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی ایام شهادت آیت الله بهشتی و یاران باوفایش را تسلیت گفت و افزود: فاجعه تلخ شهادت ایشان و یارانش به دست منافقان هیچ گاه در اذهان ملت ایران پاک نخواهد شد، مظلومیت شهید بهشتی در عین اقتدار وی، از بارزترین خصوصیت های شخصیتی این شهید بزرگوار بود که شاید هنوز برای عده ای قابل درک نشده است.

وی تصریح کرد: اجرای بدون اغماض عدالت، استفاده از قضات متدین، سالم و متعهد، برخورد قاطع با مجرمان و مفسدان، قضاوت بدون خشم و غضب و جانب داری، برخورد با صاحبان ثروت های بادآورده و سرعت و دقت در رسیدگی به پرونده های قضایی از مهم ترین مطالب مردم از دستگاه قضا در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

خطیب جمعه بادرود به پیام قدردانی رهبر معظم انقلاب از ملی پوشان در جام جهانی روسیه اشاره و بیان کرد: این پیام ها نشان از لطف و عنایت معظم له به نحوه عملکرد این تیم در این مسابقات و حفظ عزت و اقتدار جمهوری اسلامی توسط آن ها بود و به طور حتم این عنایت ها همچنان ادامه خواهد داشت.

وی سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی را تسلیت گفت و با بیان این که ایشان از جمله شخصیت های ممتاز تاریخ اسلام است که چندین امام همام را درک کردند، گفت: مردم سخن ایشان را سخن امام (ع) می‌دانستند و در مسائل دینی و دنیوی وجود وی محور تجمع شیعیان و محل تمرکز هواداران اهل‌ بیت علیهم السلام بود، شخصیت ایشان آنچنان ممتاز است که بر اساس روایات ثواب زیارت مزار مطهر ایشان برابر با زیارت امام حسین علیه السلام است.

حجت الاسلام قاسمی از اقدام عده ای اصلاح طلب و خود فروخته در نوشتن نامه تسلیم و مذاکره با آمریکا به شدت انتقاد و تاکید کرد: با این که تجربه نشان داده است که آمریکایی ها به جزء براندازی نظام جمهوری اسلامی به چیز دیگری راضی نخواهند شد اما عده ای همچنان تصمیم دارند تا با آن ها از در سازش و مذاکره وارد شوند و این برای ملت ایران شک برانگیز است که انگیزه این نامه نویسان قطعا چیز دیگری است.

وی با تاکید بر این که آزموده را دوباره آزمودن خطا است، اضافه کرد: دشمنان انقلاب چشم دیدن ابهت و عظمت امروزی جمهوری اسلامی را ندارند، تجربه اقدامات آن ها نسبت به دوستان خود نشان داده است که آن ها نه به دنبال اصلاح طلب هستند و نه به دنبال اصول گرا، هدف اصلی آن ها زمین گیر کردن انقلابی است کم اکنون در بیشتر نقاط جهان الگو گرفته شده و منافع نامشروع آمریکایی ها را به خطر انداخته است.

امام جمعه بادرود اختلاف در زمانی که دشمن به دنبال جدایی مردم از نظام است را سم مهلک دانست و افزود: دولتمردان وظیفه دارند تا به مشکلات مردم و این نابسامانی ها رسیدگی کنند، گرانی پدر مردم را درآورده است و معلوم نیست مشکل بیکاری جوانان و اقتصادی مردم کی قرار است حل شود.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه عده ای در فقر می سوزند و عده ای در رفاه کامل هیچ باکی ندارند، مردم خون ندادند تا عده ای به آلاف و الوف برسند و به ریش آن ها بخندند، این نهایت بی عدالتی در نظام جمهوری اسلامی است و باید مسئولان جلوی آن را بگیرند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها