امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65800
تاریخ انتشار: ۲:۱۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره بهزیستی نطنز:

رئیس اداره بهزیستی نطنز با اشاره به اینکه امروز در شهرستان نطنز شاهد فعالیت کمپ ترک اعتیاد سپیده دم رهایی ابیازن تحت نظارت بهزیستی هستیم، افزود: حدود ۲۳ نفر در این کمپ در حال بازپروری و سم زدایی و ترک اعتیاد هستند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به همت اداره بهزیستی، شهرداری و گروه همیاران سلامت روان قاصدک نطنز پیش از ظهر امروز نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در فرهنگسرای کوثر با حضور فرماندار و مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز در حاشیه این مراسم با اشاره به پنجم تیرماه به عنوان روز جهانی مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: ابتلا به مواد مخدر و اعتیاد متاسفانه یکی از شایع ترین بیماری های موجود در جامعه کنونی ما به شمار می رود که عوارض سوء آن نه تنها دامان مصرف کنندگان را می گیرد بلکه بنیان خانواده ها و فرزندان را نیز از هم می پاشد و از لحاظ مادی و معنوی صدمات گاه جبران ناپذیری را به جامعه وارد می کند.

مهدی محبی با اشاره به اینکه امروز در شهرستان نطنز شاهد فعالیت کمپ ترک اعتیاد سپیده دم رهایی ابیازن تحت نظارت بهزیستی هستیم، افزود: حدود ۲۳ نفر در این کمپ در حال بازپروری و سم زدایی و ترک اعتیاد هستند.

وی مهمترین راه حل مبارزه با اعتیاد را آموزش و آگاهی دادن به نسل جوان و خانواده ها عنوان کرد و گفت: امروزه سن اعتیاد از دوره نوجوانی و جوانی آغاز می شود و در این میان بسیاری از نوجوانان به دلیل ناآگاهی از انواع مواد مخدر و نتایج مصرف آن ها خود را به مخاطره می اندازند.

رئیس اداره بهزیستی نطنز تصریح کرد: در این راستا باید کلیه ارگان های مرتبط با جوانان و نوجوانان هم و غم خود را بر آگاه سازی جوانان و خانواده ها و پیشگیری از این امر بگذارند و نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد نیز برای تحقق این مهم برپا شده است.

وی از اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد را به دیدار از نمایشگاه مذکور که به مدت دو روز در ساعات صبح و بعد از ظهر در محل فرهنگسرای کوثر شهرداری نطنز برپاشده است، دعوت کرد.

آثار گرافیکی و پوسترها، کلیپ های هشدار دهنده و فعالیت هایی برای آشنایی با مواد مخدر در این نمایشگاه به معرض دید گذاشته شده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها