امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65795
تاریخ انتشار: ۲:۱۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۴
چاپ این نوشته
Share
مدیر پژوهش سراي اندیشه نطنز خبر داد:

مدیر پژوهش سرای اندیشه نطنز گفت: در طرح های مربوط به دوره های گردشگری که با شرکت دانش آموزان در مقاطع مختلف برگزار می شود قرار است دوره های نطنز شناسی و گردش در نقاط مختلف به همراه تمرین مکالمه زبان و آموزش لیدر و راهنمای گردشگری گنجانده شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مریم آقاعلی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز از برگزاری کلاس های متعدد ویژه تابستان از جمله دوره های مربوط به انجمن گردشگری خبر داد.

مدیر پژوهش سرای اندیشه نطنز با اشاره به ظرفیت گردشگری شهر نطنز، افزود: در طرح های مربوط به دوره های گردشگری که با شرکت دانش آموزان در مقاطع مختلف برگزار می شود قرار است دوره های نطنز شناسی و گردش در نقاط مختلف به همراه تمرین مکالمه زبان و آموزش لیدر و راهنمای گردشگری گنجانده شود.

وی با ابراز امیدواری از تلاش برای تداوم این دوره ها در زمان های مختلف، گفت: برنامه های گذشته پژوهش سرای اندیشه در حوزه های مختلف ادبی، هنری و علمی همچنان در تابستان ادامه خواهد داشت.

آقاعلی از استقبال خوب علاقه مندان به کلاس های رباتیک و چرتکه ریاضی این مجموعه خبر داد و با بیان این که روش آموزشی چرتکه ریاضی مد نظر پزوهش سرا به روش ایرانی است، بیان کرد: کرد: ما تلاش می کنیم تا ضمن برگزاری بعضی دوره ها به شرکت کنندگان اعتماد به نفس کسب و انجام کار را نیز آموزش دهیم.

وی تصریح کرد: کلاس های عکاسی، فتو شاپ، فن بیان، خبرنگاری، داستان نویسی، دومینو، سازه ماکارونی، لیوان چینی، خط تحریری و غیره از جمله دیگر کلاس های آموزشی است که این پژوهش سرا برای اوقات فراغت دانش آموزان در نظر گرفته است.

مدیر پژوهش سرای اندیشه نطنز به هزینه مناسب این کلاس ها نسبت به سایر آموزشگاه ها اشاره و خاطر نشان کرد: بازدهی کلاس های مذکور تا امروز بسیار خوب بوده است و دانش آموزان در سنین مختلف اعم از دختر و پسر می توانند از این فرصت های آموزشی استفاده کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها