امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65787
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۴
چاپ این نوشته
Share
یک کارشناس سیاسی:

یک کارشناس سیاسی گفت: معاهده FATF یک معاهده ای است که به ظاهر ضد تروریسم است ولی در باطن نفوذ در دخل و خرج کشورها و تسلط بر هزینه کرد کشورها است، به گونه ای که به راحتی می توانند بفهمند که بودجه نظامی چقدر است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سید محمود موسوی روز گذشته در نشست سیاسی مسجد حجتیه برخوار به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس اشاره و اظهار کرد: رهبر انقلاب با سخنان راهگشای خود، راه نفوذ قانونی دشمن به جمهوری اسلامی را بستند.

وی افزود: همانطور که معظم له اشاره کردند؛ معادلات بین المللی اول در یک کشور آن هم آمریکا نوشته می شود و معمولا منافع کشورهای استعماری را تأمین می کند، بعد از نوشتن آن ها، چندین کشور را همراه خود می کنند و به عنوان یک معاهده بین المللی تصویب می کنند و اگر کشوری زیر بار امضاء آن معاهده نرود آن کشور را تحت فشار قرار می دهند.

کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: همین معاهده FATF یک معاهده ای است که به ظاهر ضد تروریسم است ولی در باطن نفوذ در دخل و خرج کشورها و تسلط بر هزینه کرد کشورها است، به گونه ای که به راحتی می توانند بفهمند که بودجه نظامی چقدر است و بودجه هایی که در جاهای مختلف هزینه می شود چقدر است.

موسوی اضافه کرد: به این صورت عملا کشور به دست خود، خود را در مقابل کشورهای دیگر پاسخگو می کند و با توجه به دشمنی ها، آنها می توانند کشور را تحت فشار قرار دهند که چرا این میزان بودجه خرج دفاع می کنید، چرا این میزان بودجه خرج سپاه یا ارتش، هزینه هسته ای و… می کنید و به این صورت عملا زمینه فشار و نفوذ دشمن بر منابع مالی کشور فراهم می شود.

وی افزود: بر ما لازم است از نمایندگانی که آگاهانه و مسئولانه در مقابل تصویب این معاهده ایستادند خصوصا آقای حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس تشکر کنیم، نمایندگان دیگر هم باید فرمایشات و اتمام حجت های مقام معظم رهبری را گوش دهند و کشور را در اختیار دشمن قرار ندهند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها