امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65775
تاریخ انتشار: ۹:۴۵ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲
چاپ این نوشته
Share
با اعلام رییس اداره بهزیستی شهرستان؛

رییس اداره بهزیستی نطنز گفت: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر وقوع کودک آزاری در شهرستان نطنز به اداره بهزیستی اعلام نشده و شایعات منتشر شده در این خصوص در فضای مجازی به طور کامل بی پایه و اساس بوده و این موضوع تکذیب می شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مهدی محبی صبح امروز در گفتگو با اصحاب رسانه شایعات مطرح شده در فضای مجازی در شهرستان در مورد ارتکاب به کودک آزاری را تکذیب کرد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز در خصوص اخبار مطرح شده مربوط به کودک آزاری در نطنز افزود: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر وقوع کودک آزاری در شهرستان نطنز به اداره بهزیستی اعلام نشده و شایعات منتشر شده در این خصوص در فضای مجازی به طور کامل بی پایه و اساس بوده و این موضوع تکذیب می شود.

محبی ادامه داد: با توجه به انتشار این خبر در روزهای اخیر در فضای مجازی، اداره بهزیستی شهرستان نطنز بر حسب وظایف ذاتی خود در این زمینه بلافاصله پیگیری های لازم را از منابع مطلع در خصوص وقوع احتمالی این آسیب اجتماعی انجام داد که پیگیری ها خوشبختانه حکایت از عدم وقوع کودک آزاری در شهرستان داشت.

رئیس اداره بهزیستی نطنز از اقشار مختلف مردم شهرستان نطنز خواست ضمن عدم توجه به شایعات مطرح شده در فضای مجازی، در صورت مشاهده و اطلاع از هرنوع کودک آزاری، مراتب را در اسرع وقت به اداره بهزیستی شهرستان اطلاع دهند تا از طریق هماهنگی با مراجع ذیربط، موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها