امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65766
تاریخ انتشار: ۳:۱۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۴/۱
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: برخورد قاطع با سرعت و دقت و به موقع با مفاسد اقتصادی، مفسدان اقتصادی، وارد کنندگان کالای بنجل و قاچاق مطالبه اصلی مردم از دستگاه قضا است و این دستگاه در راه اجرای این وظیفه خطیر نباید مرعوب جوسازی ها شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه نطنز با تسلیت هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع توسط وهابیت، اظهار کرد: وهابیت دشمن دین اسلام و قرآن است، آن ها همواره به مقدسات اهانت کرده اند و این کار را ادامه خواهند داد.

امام جمعه نطنز افزود: مرتد شمردن مسلمانان و واجب کردن قتل آن ها، نابود کردن کعبه و مانع شدن از برگزاری اعمال حج، ویران ساختن همه قبه ها در بلاد اسلامی و ایجاد هرج و مرج در این کشور ها از مامویت های وهابیتی بود که با حمایت انگلیسی ها به وجود آمد.

وی با تاکید بر این که تفکر وهابیت هم در اهل تشیع وجود دارد و هم در اهل تسنن، گفت: اهل تسنن نیز امروزه به خباثت وهابیون پی برده اند، باطل هیچگاه به مقصود خود نمی رسد و همان طور که نشانه هایی از این مهم وجود دارد تفکر وهابیت که در آل سعود نمود پیدا کرده است به زودی از بین خواهد رفت.

خطیب جمعه نطنز با گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، نسبت به جدا کردن روحانیت از کارهای فرهنگی هشدار داد و تصریح کرد: متاسفانه عده ای به بهانه انجام اقدامات فرهنگی، هزینه های بسیار می کنند اما اقدام آن ها برخلاف جهت ارزش های اسلامی و انقلابی است.

وی همچنین سالروز شهادت شهید بهشتی و یارانش را تسلیت گفت و اضافه کرد: تشکیلات قضایی در هر جامعه مظهر عدالت خواهی و حافظ جان، مال و آبروی افراد در جامعه است و عمل به این وظیفه در جامعه و به خصوص در جامعه اسلامی که نشات گرفته از آموزه های قرآنی است، بسیار مهم خواهد بود.

حجت الاسلام امینی ادامه داد: اگر تشکیلات قضایی در جامعه اسلامی درست عمل کند به طور حتم امنیت، آرامش و آسایش همه جانبه در آن جامعه برقرار و بسیاری از مشکلات در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی حل می شود.

وی بیان کرد: اگر متولیان دستگاه قضا در جامعه دچار سیاسی بازی، دنیا طلبی، غرور و باند بازی شوند نه تنها هرج و مرج رایج می شود بلکه دیگر ارش های دینی و انقلابی نیز حفظ نخواهد شد و پرهیز از این رذیلت ها از طرف مسئولان امر یک ضرورت است.

امام جمعه نطنز با بیان این که مردم هنوز در جامعه اسلامی به هیچ یک از قوا نمره قابل قبولی نداده اند، افزود: برخورد قاطع با سرعت و دقت و به موقع با مفاسد اقتصادی، مفسدان اقتصادی، وارد کنندگان کالای بنجل و قاچاق مطالبه اصلی مردم از دستگاه قضا است و این دستگاه در راه اجرای این وظیفه خطیر نباید مرعوب جوسازی ها شود.

وی از از اقشار مختلف مردم و مسئولان خواست تا با توجه به بحران آب در کشور هم خود در مصرف آب و برق در فصل گرما صرفه جویی کنند و هم دیگران را به روش های مختلف از لزوم انجام آن آگاه سازند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها