امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65753
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
چاپ این نوشته
Share
شهردار طرق رود نطنز خبر داد؛

شهردار طرق رود گفت: در راستای اجرای طرح های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری، این حمام که از سال ۱۳۷۴ ساخته شده و موقوفه فردی به نام حاج لطف الله انصاری طرقی بوده است و اکنون بلا استفاده بوده، برای مرمت و بازسازی به شهرداری واگذار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز جمشید اسماعیلی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز از انعقاد تفاهم نامه میان هیات امنای حمامی در شهر طرق رود برای تبدیل شدن به کانون فرهنگی و پژوهشی خبر داد.

شهردار طرق رود نطنز افزود: در راستای اجرای طرح های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری، این حمام که از سال ۱۳۷۴ ساخته شده و موقوفه فردی به نام حاج لطف الله انصاری طرقی بوده است و اکنون بلا استفاده بوده، برای مرمت و بازسازی به شهرداری واگذار شد.

وی مساحت تقریبی این مکان را حدود ۱۵۰ متر مربع و دارای دو سالن با ظرفیت حدود ۶۰ نفر عنوان کرد و گفت: بودجه بازسازی این مکان از ردیف بودجه عمرانی شهرداری تامین خواهد شد.

اسماعیلی تاکید کرد: هدف شهرداری برای تحویل گرفتن این مکان و مرمت آن، برگزاری کلاس های آموزشی و برنامه های فرهنگی در این کانون بوده است.

بنای مذکور در محله پایین شهر طرق رود و در کنار برخی آثار تاریخی و گردشگری و از جمله سرای مهر و ماه این شهر واقع شده است.

تهران طرق در تاریخ ۲۹ام ، خرداد ۱۳۹۷:

قدمت حمام اصلی خیلی خیلی بیشتر است.

از طرق رود تازنده رود در تاریخ ۲۹ام ، خرداد ۱۳۹۷:

به امید دوبانده شدن جاده گردشگری کاشان-نطنز-طرقرود – مورچه خورت

به نقل از در تاریخ ۳۱ام ، خرداد ۱۳۹۷:

پانا  استانها  اصفهان   

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز:

خیرین پشتیبان آموزش و پرورش هستند

 پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ – ۱۳:۰۱

   

چاووش پور

نطنز/اصفهان (پانا) – عملیات ساخت و ساز دبیرستان پسرانه هشت شهریور شهر طرق رود نطنز بعد از ۸ سال وقفه آغاز گردید.

چاوش پور مدیر آموزش و پرورش در خصوص ساخت دبیرستان ۸ شهریور طرق رود گفت: با پیگیر های مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نطنز و مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار و حمایت های مالی خیرین شهرستان جناب آقای توکلی و جلالیان عملیات ساخت و ساز دبیرستان پسرانه هشت شهریور شهر طرق رود بعد از ۸ سال وقفه آغاز گردید.

وی از همکاری خیرین محترم و مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار که برای به اتمام رساندن ساختمان های نیمه کاره و در حال احداث آموزش و پرورش تلاش می کنند قدردانی نمود.

مدیر آموزش و پرورش نطنز از خیرین بعنوان پشتیبان آموزش و پرورش نام برد و گفت : اگر خیرین در کنار آموزش و پرورش نباشند بسیاری از کارهای آموزشی دچار مشکل می شود.

به نقل از در تاریخ ۱ام ، تیر ۱۳۹۷:

پیام تسلیت شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر طرق رودبه مناسبت در گذشت مرحومه ربابه خانم تراب طرقی مادر شهید محمد اصغری گیوه چی طرقی

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا الیه راجعون

خانواده محترم اصغری گیوه چی طرقی وتراب طرقی:

در گذشت مرحومه ربابه خانم تراب طرقی،اسوه صبر وفداکاری ومادر شهید سرافراز ایران اسلامی ،محمد اصغری گیوه چی طرقی،موجب تالم وتاثر فراوان گردید۰

بی تردید درخت تنومند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت خون سرخ دلاورمردانی چون فرزند آن مرحومه به ثمر نشسته است.یاد وخاطره این مادر که عزیزترین وناب ترین سرمایه های حیات خود را در راه اسلام تقدیم خدا نمود ،به یقین در این صفحه زرین افتخارات ملت ایران برای همیشه ماندگار خواهد بود.بدینوسیله ضمن عرض تسلیت این مصیبت به مردم شهید پرور شهر طرق رود بالاخص خانواده معزز آن مرحومه،از درگاه خداوند متعال برای آن فقیده سعیده رحمت ومغفرت واسعه الهی وبرای بازماندگان صبر وشکیبایی مسئلت می نماییم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها