امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65713
تاریخ انتشار: ۲:۳۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
چاپ این نوشته
Share
با حضور مدیر کل اوقاف استان اصفهان؛

مدیر کل اوقاف اصفهان گفت: زمینی به مساحت یک هزار و ۳۰۰ متر مربع برای ساخت ساختمان اوقاف در خیابان دولت نظر گرفته شده است که قرار است با زیربنای ۲۵۰ متر مربع ساخته شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مراسم کلنگ زنی ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه نطنز پیش از ظهر امروز با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرماندار و نماینده شهرستان و جمعی از مسئولان شهر نطنز در خیابان دولت این شهر برگزار شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و پیگیری های مرتضی صفاری نطنزی نماینده شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی برای شروع به ساخت این ساختمان، خواستار حمایت مسئولان از این طرح شد.

حجت الاسلام رضا صادقی افزود: زمینی به مساحت یک هزار و ۳۰۰ متر مربع برای ساخت این ساختمان در خیابان دولت نظر گرفته شده است که قرار است با زیربنای ۲۵۰ متر مربع ساخته شود.

وی با بیان این که این پروژه دارای ۷۰ متر مربع پارکینگ نیز خواهد بود، تصریح کرد: هزینه ساخت این بنا از محل اعتبارات دولتی تامین شده است که البته فقط پاسخگوی عملیات سفت کاری و فونداسیون خواهد بود و امید است در تامین ادامه اعتبارات مسؤلان شهرستان همکاری کنند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان کرد: جای تعجب است که اداره اوقاف شهرستان که متولی بسیاری از وقف ها است امروز خود مستاجر است و امیدواریم با تلاش های فرماندار و نماینده، ساخت و ساز این مجموعه تسریع یافته و زودتر به پایان برسد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها