امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65709
تاریخ انتشار: ۲:۱۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
چاپ این نوشته
Share
رئیس هیئت فوتبال بادرود:

رئیس هیئت فوتبال بادرود گفت: با توجه به استقبال پر شور مردم بادرود از مسابقات فوتسال، سالن محل برگزاری مسابقات جام رمضان با حدود ۵۰۰ نفر ظرفیت همچنان نیازمند توسعه بیشتر و افزایش ظرفیت تماشاگران است چرا که امسال جمعیتی حدود دو برابر ظرفیت سالن برای دیدن مسابقات حضور داشتند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سید جلال مدنی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز از برگزاری مسابقات جام رمضان در بادرود در سطح قابل قبول و عالی خبر داد.

رئیس هیئت فوتبال بادرود افزود: امسال از آغاز ماه مبارک، بازی های جام رمضان در دو رده کارمندی و آزاد در این شهر برگزار شد و در رده کارمندی هشت تیم مجزا در دو گروه چهار تیمی به رقابت پرداختند و از میان آنان تیم شهرداری بادرود و اداره ورزش و جوانان برای مشخص شدن قهرمان رقابت ها فردا به مصاف هم می روند.

وی گفت: همچنین در رده آزاد ۱۲ تیم ابتدا در سه گروه چهار تیمی و در مرحله بعد در دو گروه سه تیمی به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های آهن آلات شهدوست و میوه فروشی ماندیان امشب برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت.

مدنی اضافه کرد: امسال تغییرات سالن ورزشی تختی بادرود محل برگزاری بازی ها به افزایش کیفیت این رقابت ها کمک شایانی کرد و همچنین همکاری ارگان هایی چون اداره ورزش و جوانان شهرستان، نیروی انتظامی و اورژانس قابل تقدیر بود.

وی بیان کرد: حضور بازیکنانی از لیگ برتر کشور و حتی تیم ملی فوتسال در رقابت های امسال نقطه عطف و عامل افزایش کیفیت این دوره از مسابقات به شمار می رفت.

رئیس هیات فوتبال بادرود تاکید کرد: با توجه به استقبال پر شور مردم بادرود از مسابقات فوتسال، سالن محل برگزاری مسابقات جام رمضان با حدود ۵۰۰ نفر ظرفیت همچنان نیازمند توسعه بیشتر و افزایش ظرفیت تماشاگران است چرا که امسال جمعیتی حدود دو برابر ظرفیت سالن برای دیدن  مسابقات حضور داشتند.

وی با بیان این که اسکوربورد سالن نیازمند تعمیر و رسیدگی است، افزود: امشب قرار است پیش از برگزاری بازی فینال در یک بازی دیدنی دو تیم منتخب داوران نطنز و بادرود و داوران فعال استان اصفهان نیز با هم رقابت کنند که این بازی ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد.

مدنی خاطر نشان کرد: امسال علاوه بر داوران بومی، داوران کاشانی نیز در این مسابقات سوت زدند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها