امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65702
تاریخ انتشار: ۲:۱۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نطنز:

رئیس اداره کار نطنز گفت: استقبال مردم از طرح های گردشگری و میراث فرهنگی خوب بوده است و در بخش میراث فرهنگی امروز با تفاضای قابل توجهی برای دایر کردن خانه های بوم گردی از جمله در روستای ده آباد و ابیانه و باقی در شهرها مواجه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز عباس مالکی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز در خصوص طرح های اشتغال زایی مصوب کار گروه اشتغال شهرستان اظهار کرد: اولین جلسه کار گروه اشتغال شهرستان نطنز در تاریخ شانزدهم خرداد سال ۹۶ برگزار شد که نتیجه آن تا امروز تصویب ۳۸ طرح فراگیر و ۲۵ طرح روستایی بوده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نطنز افزود: طرح های مختلف مربوط به زنان و مردان شامل طرح های کشاورزی مرتبط به اداره جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و میراث فرهنگی و سایر ادارات بوده است که نخست توسط متقاضیان در سامانه کارا ثبت شده و سپس با تایید ادارات مرتبط در کارتابل اداره کار قرار می گیرد تا در کار گروه اشتغال شهرستان متشکل از دستگاه های اجرایی و بانک ها مطرح شود.

وی با بیان این که طرح های مصوب باید به تصویب کار گروه اشتغال استان نیز برسد، گفت: استقبال مردم از طرح های گردشگری و میراث فرهنگی خوب بوده است و در بخش میراث فرهنگی امروز با تفاضای قابل توجهی برای دایر کردن خانه های بوم گردی از جمله در روستای ده آباد و ابیانه و باقی در شهرها مواجه هستیم.

مالکی تصریح کرد:۱۶۷ میلیارد ریال مجموع اعتبار شهرستان در طرح اشتغال فراگیر است که تاکنون دوبرابر این اعتبار، طرح هایی به کار گروه استان فرستاده شده است.

وی اضافه کرد: اعتبار روستایی در اشتغال فراگیر نیز ۱۶ میلیارد ریال بوده است که تا کنون ۲۳ میلیارد ریال طرح روستایی در کار گروه اشتغال تصویب شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نطنز با بیان این که این وام در بخش فراگیر شهری ۱۸ و در بخش وام روستاییان شش درصدی خواهد بود. گفت: این طرح ها فعلا در مرحله بررسی است و پس ازتایید آن، متقاضیان می توانند وام طرح اشتغال زایی را دریافت کنند.

آتیه طرق در تاریخ ۲۳ام ، خرداد ۱۳۹۷:

به نام خدا وبا سلام
باسپاس
لطفا تصویری از جناب آقای مالکی منتشر نمایند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها