امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65664
تاریخ انتشار: ۳:۱۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: دشمن بعد از ناامیدی از جنگ سخت روی نقاط کلیدی و قوت جمهوری اسلامی دست گذاشته است و می خواهد مولفه های قدرت انقلاب مثل سپاه پاسداران و دانش هسته ای که از اهرم های اقتدار راهبردی کشور هستند را به چالش کشیده و هم تحریم و هم محدودیت دانش هسته ای را بر ملت تحمیل کند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های این هفته نماز جمعه از حضور پرشور، حماسی و توام با بصیرت امت حزب الله در راهپیمایی روز قدس و از تلاش مسئولان برای برگزاری این راهپیمایی در شهر نطنز قدردانی کرد.

حجت الاسلام روح الله امینی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم زائران خمینی در مرقد امام راحل، اظهار کرد: همه عالم را آمال ها و آرمان های حضرت امیرالمومنین (ع) پرکرده است و امروز نظام جمهوری اسلامی که برپایه های سیره علوی استوار شده است، توانسته در گسترش این آرمان های علوی در منطقه و جهان نقشی اساسی را ایفا کند.

وی گفت: حکومت علوی هم مقتدر، هم مظلوم و هم پیروز بود و امروزه جمهوری اسلامی نیز این سه ویژگی حکومت را به دنبال خود دارد و در این راه هرچند با مظلومیت حرکت می کند، اما عاقبت آن موفقیت و پیروزی خواهد بود.

خطیب جمعه نطنز تصریح کرد: شرط موفقیت همراه با اقتدار و مظلومیت این است که تمام مسئولان در مسیر حرکت ولایت فقیه آن هم در عمل و نه در سطح شعار، در جامعه اسلامی حرکت کنند تا هم از گزند دشمنان در امان بمانند و هم بتوانند با تکیه بر اقتدار خود بر قدرت های به ظاهر مجهز غلبه کنند.

وی تاکید کرد: این که آمریکایی ها از گزینه نظامی علیه جمهوری اسلامی ناامید شدند، عربستان نمی تواند با آن هزینه های نجومی در مقابل قدرت نظامی ایران بایستد و همچنین فعالیت های شبانه روزی غول های رسانه ای با لجن پراکنی علیه اسلام و ایران کاری از پیش نبرده اند همه به خاطر تاثیر جمهوری اسلامی از شاخصه های حکومت علوی است.

امام جمعه نطنز اضافه کرد: امروزه رژیم جعلی اسرائیل بیش از هر زمان دیگری آسیب پذیر شده است و این را هم خود آن ها و هم آمریکایی ها و هم دوستان آن ها در اروپا و منطقه می دانند، چرا که به این باور و درک رسیده اند که جمهوری اسلامی این روزها در بالاترین سطح از لحاظ تجهیز نیروهای مسلح خود به پیشرفته ترین تجهیزات نظامی قرار دارد.

وی ادامه داد: دشمن بعد از ناامیدی از جنگ سخت روی نقاط کلیدی و قوت جمهوری اسلامی دست گذاشته است و می خواهد مولفه های قدرت انقلاب مثل سپاه پاسداران و دانش هسته ای که از اهرم های اقتدار راهبردی کشور هستند را به چالش کشیده و هم تحریم و هم محدودیت دانش هسته ای را بر ملت تحمیل کند.

حجت الاسلام امینی با بیان این که صحبت های اخیر رئیس جمهور فرانسه نشان می دهد که فرقی بین اروپا و آمریکا در برجام نیست، افزود: مردم ما اهل رمضان و محرم هستند و کسانی که شهادت را عاجزانه از خدا طلب می کنند هرگز از تحریم و فشارهای اقتصادی نمی هراسند.

وی تاکید کرد: فشارهای اقتصادی، عملی و روانی دشمن بر کشور برای به ستوه کشیدن مردم و شوراندن آن ها علیه نظام راه به جایی نخواهد بود چرا که آن ها هنوز مردم، نظام و انقلاب را نشناخته اند، هرچند عده ای غرب باور داخلی در اجرای نقشه ها آن ها را همراهی کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها