امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65659
تاریخ انتشار: ۱:۵۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: تمامی منویات رهبر معظم انقلاب در این اجتماع عظیم باید سرمشق تیم مذاکره کننده و حتی الگوی تمام مسئولان در انجام فعالیت ها در روزهای آینده باشد و بدون شک تخطی از آن می تواند کشور را دچار خسرانی کند که اول از همه پای مسئولان در آن گیر باشد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های امروز نماز جمعه بادرود ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امیرالمومنین (ع)، اظهار کرد: حضرت علی علیه السلام برای این که دوستان از ترس دشمنان و دشمنان از روی حسادت از بیان فضائل ایشان دریغ می کردند از جمله شخصیت های مظلوم تاریخ به حساب می آیند.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی با تشریح فضایل و ویژگی های شخصیتی این امام همام، افزود: بر طبق آموزه های قرآنی اگر تمام درختان روی کره خاکی قلم و تمام آب دریاها نیز مرکب شوند تا هفت مرتبه کلمات خداوند نوشته شود اما این کلمات را پایانی نیست و از نظر شیعیان معدن این کلمات حضرت امیر (ع) هستند و این نشان از شخصیت بسیار بزرگ ایشان دارد.

وی ادامه داد: امام اول شیعیان در اوج عرفان یک شخصیت سیاستمدار و جامعه ساز است، هرگز در برابر دشمن اهل سازش نیست، همواره بر قلوب مومنین حکومت می کردند و همیشه هم در دسترس بوده تا مردم بتوانند مشکلات خود در جامعه اسلامی را به ایشان منتقل کنند و این ویژگی های اساسی باید به الگویی برای مسئولان در نظام و انقلاب اسلامی باشد.

خطیب جمعه بادرود تصریح کرد: امام راحل با الگو گیری از فضایل و مناقب حضرت علی (ع) توانستند بر قلوب مردم ایران حکومت کنند، برای همین است که بعد از حدود ۳۰ سال از ارتحال ایشان همواره جمعیتی عظیم در سالروز رحلت، به مرقد ایشان می روند و عرض ارادت می کنند.

وی به سخنان راهبردی رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم زائران خمینی در مرقد امام (ره) اشاره کرد و با تشریح دشمنی روز افزون دشمنان اسلام علیه جمهوری اسلامی، بیان کرد: توان دفاعی و موشکی قدرتمند و معامله ناپذیر جمهوری اسلامی، تحمیل برجام معیوب به کشور با همراهی عده ای از داخل، ایجاد آشوب به عنوان یک طرح قطعی دشمن، برنامه های اروپایی ها برای تحمیل تحریم و محدودیت های هسته ای، دنبال کردن موبه موی راه امام و دستور برای شکست حصر هسته ای از جمله مهم ترین شاخص های سخنان معظم له در این دیدار بود.

حجت الاسلام قاسمی تاکید کرد: تمامی منویات رهبر معظم انقلاب در این اجتماع عظیم باید سرمشق تیم مذاکره کننده و حتی الگوی تمام مسئولان در انجام فعالیت ها در روزهای آینده باشد و بدون شک تخطی از آن می تواند کشور را دچار خسرانی کند که اول از همه پای مسئولان در آن گیر باشد.

وی با قدردانی از حضور پرشور مردم روزه دار در راهپیمایی روزجهانی قدس در سطح بخش امامزاده، افزود: ملت بزرگ ایران تا آخرین لحظه و تا زمان رهایی قدس شریف از چنگال رژیم جعلی صهیونیستی از پا نخواهد نشست و از ملت مظلوم فلسطین برای رسیدن به این هدف بزرگ که به طور حتم تحقق خواهد یافت حمایت خواهد کرد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها