امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65652
تاریخ انتشار: ۲:۱۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۷
چاپ این نوشته
Share
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز:

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز گفت: راه پیروزی ملت بزرگ ایران در برابر دشمنی های متنوع و متعدد جبهه استکبار مبارزه و مقاومت خواهد بود و مردم این مولفه و اصل مهم را در راهپیمایی بزرگ روز قدس به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علیرضا باباخانی ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از طرف امام راحل، اظهار کرد: روز قدس فقط مربوط به بیت المقدس و ملت مظلوم فلسطین نمی شود بلگه مربوط به دین اسلامی می شود که امروز جبهه استکبار به خاطر تاثیر بزرگ مفاهیم آن بر قلوب ملت های آزاده، دشمنی خود با آن را بیش از پیش آشکارتر و افزون تر کرده است.

مسئول شورای تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز افزود: انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف، کشتار ملت مظلوم فلسطین در راهپیمایی بازگشت، بمباران مردم یمن توسط ائتلاف سعودی، تلاش برای احیای گروههای تکفیری و داعش همگی به خاطر ترس از انتقال مفاهیم دینی و اسلامی به کشورهای منطقه و نفوذ معنوی و الگو گیری آن ها از انقلاب اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: حال که جبهه استکبار با توجه به شرایط خروج آمریکا از برجام و تلاش علنی آن ها برای فاصله انداختن بین ملت و انقلاب را به عنوان جدید ترین طرح خود علیه جمهوری اسلامی رقم زده است باید اقشار مختلف مردم، راهپیمایی روز جهانی قدس را با شکوه تر از سال های گذشته برگزار کنند و به طور حتم نیز چنین خواهد شد.

باباخانی گفت: راهپیمائی روز جهانی قدس در شهر نطنز ساعت ۱۱ صبح، از مقابل حسینیه ارشاد علیا آغاز و در خیابان مالک اشتر، میدان امام خمینی(ره)، خیابان امام خمینی(ره)، میدان ۱۷ شهریور و خیابان معراج ادامه و در مصلای نماز جمعه به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: راهپیمایی در شهر بادرود از مقابل مدرسه ۱۷ شهریور و از ساعت ۱۱ صبح آغاز و در مسیر خیابان امام خمینی(ره)، خیابان آیت الله طالقانی و میدان امام حسین (ع) ادامه و در مصلای نماز جمعه این شهر به پایان می رسد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: مسیر راهپیمایی در شهر طرق رود نیز از میدان وحدت تا حسینیه مرکزی واقع در محله باغستان بالای این شهر خواهد بود.

وی افزود: راهپیمایان خالدآبادی نیز این مراسم باشکوه را از ساعت ۱۱:۳۰ و از میدان انقلاب آغاز و در گلزار شهدا به پایان می برند.

باباخانی با تاکید بر این که این راهپیمایی در روستاهای پرجمعیت شهرستان نیز برگزار می شود، خاطر نشان کرد: راه پیروزی ملت بزرگ ایران در برابر دشمنی های متنوع و متعدد جبهه استکبار مبارزه و مقاومت خواهد بود و مردم این مولفه و اصل مهم را در راهپیمایی بزرگ روز قدس به نمایش خواهند گذاشت.

تالاب طرق در تاریخ ۱۷ام ، خرداد ۱۳۹۷:

جای ما خالی
قبول حق

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها