امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65638
تاریخ انتشار: ۳:۰۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
چاپ این نوشته
Share
فرمانده سپاه نطنز خبر داد:

فرمانده سپاه نطنز از اعزام بیش از ۲۰۰ زائر به مرقد مطهر امام راحل برای شرکت در مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال ایشان خبر داد و گفت: این افراد سیزدهم خرداد و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر و در قالب دو دستگاه اتوبوس از شهر نطنز و سه دستگاه اتوبوس از شهر بادرود اعزام می شوند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرهنگ دوم پاسدار حسین خدامیان ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تسلیت سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی اظهار کرد: ملت بزرگ ایران با پیروی از رهنمودهای امام خمینی (ره) توانستند تا به حکومت دو هزار ۵۰۰ ساله طاغوتی پایان داده و حکومتی را بر پایه ولایت فقیه در جامعه اسلامی طرح ریزی کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز افزود: امروزه اندیشه های والای امام راحل مرزهای جغرافیایی کشور را درنوردیده و نه تنها در منطقه، بلکه در بسیاری از نقاط جهان مورد استقبال خیل عظیم ملت های آزادی خواه و استقلال طلب قرار گرفته است.

وی بر ضرورت گرامیداشت یاد و نام و تبیین اهداف و آرمان های امام خمینی (ره) تاکید کرد و گفت: امسال نیز کمیته اعزام زائران امام (ره) با مسئولیت سپاه ناحیه نطنز و رده‌های تابعه، نسبت به اعزام زائران مرقد مطهر امام خمینی (ره) با عنوان کاروان «عاشقان حسینی، زائران خمینی (ره) اقدام خواهد کرد.

خدامیان از اعزام بیش از ۲۰۰ زائر به مرقد مطهر امام راحل برای شرکت در مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال ایشان خبر داد و تصریح کرد: این افراد چهاردهم خرداد و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر و در قالب دو دستگاه اتوبوس از شهر نطنز و سه دستگاه اتوبوس از شهر بادرود اعزام می شوند.

وی خاطر نشان کرد: مراسم امسال از ساعت ۱۸ آغاز و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت و زائران بعد از استماع سخنرانی رهبر معظم انقلاب، اقامه نماز مغرب و عشا و صرف افطاری، به شهرستان نطنز باز می گردند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها