امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65620
تاریخ انتشار: ۱:۵۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: بعضی از مسئولان در جمهوری اسلامی اگرچه از سفره ولایت فقیه ارتزاق می کنند، اما برخلاف مسیر ایشان حرکت می کنند و یقینا اگر کسی بخواهد در مقابل ولایت بایستد خائن به نظام و انقلاب معرفی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های امروز نماز جمعه  ضمن تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، اظهار کرد: امام (ره) با درایت، بصیرت و موقعیت شناسی بی نظیر خود و با حمایت توده های مردم توانست ملت بزرگ ایران را از زیر سلطه طواغیت نجات داده و نظام مقدس جمهوری اسلامی را جایگزین نظام دو هزار و ۵۰۰ ساله طاغوتی کند.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی افزود: اهداف و اندیشه های امام (ره) هنوز هم بعد از سال های سال برای جمهوری اسلامی در تمامی حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی راه گشا است و تبیین و تشریح آن هم برای مردم و هم برای مسئولانی که شاید آگاهی جامعی از شرایط امروز کشور ندارند یک ضرورت است.

وی با تاکید بر این که احیای یاد و نام امام راحل وظیفه همه مردم و مسئولان است، تصریح کرد: گرچه انقلاب اسلامی بعد از ۱۰ سال بنیانگذار کبیر خود را از دست داد ولی به لطف خداوند خلف صالحی برای ملت ایران انتخاب شد که دوست و دشمن در درایت، فقاهت، بصیرت و شجاعتش انگشت حیرت به دهان گرفته اند.

خطیب جمعه بادرود با بیان این که ما باید شکرگذار چنین نعمت بزرگی در نظام و انقلاب باشیم، گفت: بعضی از مسئولان در جمهوری اسلامی اگرچه از سفره ولایت فقیه ارتزاق می کنند، اما برخلاف مسیر ایشان حرکت می کنند و یقینا اگر کسی بخواهد در مقابل ولایت بایستد خائن به نظام و انقلاب معرفی خواهد شد.

وی با گرامیداشت یاد و نام شهدای ۱۵ خرداد سال ۴۲، این روز را نقطه عطفی در آغاز حرکت به سوی پیروزی انقلاب معرفی و بیان کرد: مردم در این روز برای حمایت از امام خمینی (ره) که به استکبار جهانی حمله کرده بود به خیابان ها آمدند و توسط عمال ستم شاهی به خاک و خون کشیده شدند.

امام جمعه بادرود از تلاش برای فراگیر کردن بدحجابی در جامعه انتقاد و به والدین توصیه کرد تا با حفظ حرمت و توجیه اعضای خانواده این بی تفاوتی ها که در جامعه اسلامی پذیرفتنی نیست را در مورد این اصل مهم، از خود دور کنند.

وی همچنین به فرارسیدن لیالی قدر اشاره کرد و افزود: ماه مبارک رمضان ماه دعا، استغفار و آمرزش است و این شب ها نیز که سرنوشت انسان ها نیز در آن رقم می خورد را باید به درستی درک کرد تا انسان بتواند در طول سال از مواهب آن بهره مند شود.

حجت الاسلام قاسمی همچنین به روز جهانی قدس اشاره و تاکید کرد: با توجه به سیاست های سخیف و پوچ رئیس جمهور آمریکا در مورد قدس و آشکار شدن دشمنی های روز افزون آن ها علیه جمهوری اسلامی، امسال باید راهپیمایی روز جهانی قدس که مربوط به اسلام است بیش از سال های دیگر پرشور و شعور برگزار شود.

وی خاطر نشان کرد: به فرموده امام صادق علیه السلام حرمت نگه داشتن پیامبر و آل رسول (ص)، دین خدا، مومن و کعبه بر همه مسلمانان واجب است و کسی حق ندارد حریم آن ها را بشکند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها