امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65611
تاریخ انتشار: ۱:۳۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: یکی از محورهای مهم اندیشه های امام که امروزه ضرورت تبیین و ترویج آن بسیار احساس می شود، رهنمودهای ایشان در حوزه اقتصادی است که مسئولان و اصحاب رسانه باید به دقت آن را منعکس کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام علیرضا قاسمی در جلسه برنامه ریزی برای بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد که پیش از ظهر امروز در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار کرد: اصول و حوادث زیادی دست به دست هم داد تا قیام مردم به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی انقلاب اسلامی بیانجامد که مهم ترین آن ها خداباوری امام (ره) و مردم و همچنین امدادهای غیبی بود.

امام جمعه بادرود افزود: هدف اصلی تلاش برای پیروزی انقلاب و رهایی از بند استعمار، استقرار حکومت الهی و اجرای آن بود و بر طبق همین هدف و با وعده خداوند در قرآن که یاری کنندگان دین خدا موفق خواهند شد، این انقلاب به پیروزی رسید.

وی تاکید کرد: امام خمینی (ره) مسیری را که برای پیروزی انقلاب و بعد از آن استمرار انقلاب برای مردم مشخص کرد هرگز قائم به شخص نبود، بلکه اداره تمام امور بر عهده مردمی قرار گرفت که آن روزها تصمیم به کنار زدن حکومت مستبد گرفته و استقلال را برای خود به ارمغان آوردند.

حجت الاسلام قاسمی گفت: گفتمان مقاومتی که امام خمینی (ره) بر اساس آن مردم را به پیروزی در برابر ابرقدرت ها رساند امروزه به کشورهای منطقه صادر شده است و ملت های منطقه بر اساس این گفتمان تلاش می کنند تا خود را از زیر سیطره ظلم و جور نجات دهند.

وی بر ضرورت تبیین اهداف و اندیشه های امام خمینی (ره) برای تداوم عزت و استقلال کشور تاکید کرد و گفت: یکی از محورهای مهم اندیشه های امام که امروزه ضرورت تبیین و ترویج آن بسیار احساس می شود، رهنمودهای ایشان در حوزه اقتصادی است که مسئولان و اصحاب رسانه باید به دقت آن را منعکس کنند.

امام جمعه بادرود اضافه کرد: تلاش برای خودکفایی در بخش های مختلف و کاهش وابستگی به بیگانگان و همچنین استفاده از ظرفیت های و امکانات داخلی برای توسعه و رونق اقتصادی از تاکید های ایشان در حوزه اقتصادی است که با همین مفهوم امسال از طرف رهبر معظم انقلاب به نام حمایت از کالای داخلی نام گذاری شده است.

وی از برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در روز یک شنبه در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام بادرود خبر داد و از اقشار مختلف مردم خواست تا در این مراسم شرکت کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها